Kymco Downtown 125 (2011)

Vlastník Hokke
Vloženo 11.5.2019
Aktualizováno 19.4.2020

Kuna si pochutnala na elektroinstalaci

Vloženo: 21.05.2021, Uskutečněno: 07.05.2021, Zhlédnuto: 23x

A tak jsem jednoho dne po zimě chtěl nastartovat stroj, dal sem novej benzín, zkontroloval tlak v pneu, otočil klíčkem vše naběhlo čerpadlo bzučelo a vše se zdálo ok. Noo a pak sem zmačkl to kouzelné startovací tlačítko...a ono se nestalo vubec nic...Tak sem začal hledat chybu,jako první mě napadla baterka...tak sem odmontoval sedačku s uložnym boxem a než sem se dostal k baterce tak sem zahlédl poškozenej svazek drátu a pochcanej plast kolem air boxu a bylo mi jasno. Naštěstí byl překousanej pouze jeden drát tak sem to provizorně nahradil a spojil čokoládou a už to maká jak má. Jinak sem hned druhej den pořešil ele. plašič a namontoval ho do garáže, je na baterky takže pohoda. Tak snad to bude mít nějakej efekt do budoucna. Nooo v životě by mě nenapadlo že ta chlupatá potvora bude chrápat v útrobách stroje .

• Větrný deflektor MRA

Tak jsem dnes namontoval deflektor a po otestování je to znát docela dost:-DD Jediné co mě trochu štvě je to že když je to v maximální vyklopené poloze tak to trochu zhoršuje výhled... občas člověk přehlédne díru v siln

Vloženo: 21.05.2021
    Uskutečněno: 19.05.2021