renocar_unor

Kymco Downtown 125 (2011)

Vlastník Hokke
Vloženo 11.5.2019
Aktualizováno 19.4.2020

Hračka na volné chvilky a vyčištění hlavy:)

Motorka koupena od Dovezeno z Německa od nějakého Helmuta:)

Honda Forza 125: Řekl bych že nejlepší skutr po stránece technologii jak motoru tak elektroniky když budu mluvit o modelu 2018
Kawasaki J125: V podstatě Kymco Downtown v jiném kabátku,motor, rám, elektronika stejné. Jen servis co muže dělat garančku v případě nového stroje je daleko od mého bydliště.

První dojmy - Už před pár roky jsem měl možnost si tento skutr nejednou zapujčit a to model New downtown 2016 a hned jsem věděl že bych něco takového do začátku chtěl.

Motorku bych doporučil pro - Doporučil bych ho všem těm kteří touží po motorce maji to v hlavě srovnané a zatim stejně jako já nemají řidičák na velké motorky.

Doplňky na motorce - Na stroji je vrchní kufr Givi, jinak origo, joo a vlastně ještě držák na navigaci.

Tento stroj sem vybral z důvodu: Dlouho jsem se rozhodoval jestly koupit stroj fungl novej,nebo ojetej jenže s ojetinama sem narazil,byl jsem asi na třech inzerátech se podívat a děs a hruza co se stavu týče... ale přeci jen 130 tisíc je dost peněz za novej "ale pořád jen skutr 125ccm/11Kw" a tak jsem dlouho rozvažoval,no nakonec jsem sehnal pěkně zajetej stroj z Německa po jednom majiteli s veškerou dokumentací a za třetinovou cenu nooo a bylo rozhodnuto vyhrál Kymco Downtown.
1) Nemám zatim oprávnění na řízení velkého motostroje...ještě jsem si nějak neudělal čas chodit znova do autoškoly.
2) Je to stroj který uveze pohodlně dva pasažéry i se zavazadly:)
3) Vzhled stroje se mi zamlouvá
4) Poslední dva roky jsem si skutr pujčoval a dost km na něm najezdil i s přítelkyní v zádech:) po celé republice i v německu a na relax cestování nám to tak nějak dostačuje, i když já už pokukuji po stroji s větším výkonem motoru ale to musim dodělat ty papírky.:)
5) Není problém se pohybovat v rychlostech kolem 90km a to i ve dvou:) 120 to sice jede taky ale chudák motůrek tak moc ho trápit nechci :)
6) Prostě a jednoduše přítelkyně se na tom nebojí a třeba jí časem zparacuji na nějakou pěknou cestovní motorku "BMW" zatim na to občasné vejletování tento maxiskutr se spotřebou do 3litrů stačí.

Motorka je dobrá na delší cesty i ve dvou, bezva podvozek a ovladatelnost a v této skupině i rychlost přemisťování je dobrá a vcelku dostačující,nepotřebuji na skutru lítat 130 a 120 se to i rozpeláší takže pohoda no a spotřeba kolem 3 litru je good.
Kymco je značka s velkou tradicí a zkušenostma co se skutrů týká a servisní zastoupení a náhradní díly v česku naprosto bez problému a bez čekání než něco dorazí.

ZdenalSv
ZdenalSv napsal 23.05.19 v 16:48

Krásný skutřík určitě dělá radost

hruso25
hruso25 napsal 14.05.19 v 20:36 10b.

Krásny MAXI skutrík. Vôbec nevyzerá na 125ku. Kamarát ho ma, Stovečku v pohode dá. dobrá ochrana pred počasím. Veľký uložny priestor. Výkon 11kw. Čo viac si priať.