Kawasaki KLE 500 (2004)

Vlastník Peca76
Vloženo 10.5.2019
Aktualizováno 19.7.2021

Prostě japonská bublající krasavice

Motorka koupena od FIRMA:Free-moto (Prostějov 1) - Naprosto vše na pohodu. Díky !

První dojmy - Byla to láska na první pohled. Prostě mi padla do oka. Obzvláště vysoký posez, pro moje téměř 2 metry výšky, jinak si na sebe zvykáme. Já jsem s ní zatím nadmíru spokojený, doufám, že i ona se mnou :-)

Zatím máme spolu teprve cca 250km. Takže spíš takové opravdu začátečnické dojmy. Pro mě výkonu až běda. Do 5000 ot. je klidná, ale nad se dokáže slušně rozvášnit. Přední brzda v pohodě, zadní je dost slabá, skoro jako by tam nebyla, ale prosím je to můj začátečnický názor. Jinak se chystám na nějakou delší trasu, abych vyzkoušel její zaškatulkování cestovního endura. Až zažijeme spolu více a doufám, že v dobrém, určitě doplním.

Peca76
Peca76 napsal 14.04.20 v 18:52

Tak téměř po roce jsem se dokopal k tomu abych aktualizoval informace o KLEpadle.
Jako asi většina z nás jsem čekal, že na ni budu mít více času. . Za loňský rok jsem najel 2500 km což je tak polovina něž jsem měl v plánu. Jinak s KLE jsem naprosto spokojený...v průběhu těch 2500 km jsem byl donucen vyměnit pravý přední blinkr. Ta guma na které visí časem úplně ztvrdla a když jsem jel přes hrbolaté silnice a že jich máme, tak prostě povolila. Dále na jedné projížďce jsem si všiml, že prolíná přední brzdová hadička. Takže taky výměna a k tomu samozřejmě nová kapalina. Jinak absolutně bez závad a problémů (ťuk, ťuk) Letos na jaře jsem měnil chladící kapalinu a ještě mě čeká olej+konzerva.
Mimochodem letos se jí chci věnovat více a v uplynulém krásném týdnu jsem naklouzal 500km. Pořád mi ještě chybí nějaká delší vícedenní cesta. Zatím to byla taková kolečka kolem "okresu"
Tak to je asi tak vše, jinak samo poctivě ale opravdu poctivě každých 500km čistím a mažu řetěz. Japonka mě pořád baví a nadále mi výkonově stačí. Hold ..mám se pořád co učit.

Čadil
Čadil napsal 14.05.19 v 18:51 10b.

šikula

Peca76
Peca76 napsal 12.05.19 v 21:22

mirapulec Díky za reakci. Máš pravdu je to silniční enduro . Do škatulky cestovní jsem ji zařadil sám, protože přesně vystihuje můj záměr . Jinak díky za pozvání k Tvému deníku, určitě mi inspirací bude.
Ať to jezdí !!!

mirapulec
mirapulec napsal 10.05.19 v 23:31 10b.

Spíše bych ji přesunul do škatulky silniční enduro,ale po decentní úpravě sedla se 500km dá přežít ve ,,zdraví" Jinak super strojek
Pokud jsi vášnivý kutil,můžeš mrknout ke mě do deníku pro inspiraci