stratos_r1250gs

Ducati 1199 Panigale (2012)

Vlastník MilanR1
Vloženo 10.5.2019
Aktualizováno 10.5.2019

Tak nějak pokušení vyzkoušet po řadových čtyřválcových cosi jiného.

Ducati Panigale V4: důvod neuveden

První dojmy - Smíšené pocity. Zátah dvouválce je docela ucházející, ale vibrace jsou dost značné. Řízení výborné, stabilita trochu horší, v zatáčkách se oproti Yamaze jeví jako neklidná při řazení pod plynem. Brzdy excelentní. Nastavovací menu trochu zmatečné a složité.

Doplňky na motorce - Reverzní řazení

Nikdy jsem neměl čtyřtaktní dvouválec a když se naskytla příležitost, tak jsem to zkusil. První dojmy na nové motorce jsou o ničem, protože se člověk seznamuje, takže něco nového ANO, ale výsledné zaškatulkování motorky někam dost problematické. Každou chvíli v omezovači, protože zvukový projev motoru se jeví jako málo roztočený. Ale to bude tím, že tam chybí dva válce, což se nakonec projevilo jako velký nedostatek. Prostě čtyřválec je čtyřválec. Brzdy úžasné, tedy spíš brzda přední, protože zadní je na SS tak nějak nepotřebná při bězném provozu. Na cestování bych si ji nevybral kvůli vibracím dvouválce. Jinak je štíhlá a dobre se na ni sedí, obě nohy v pohodě na zemi. Ale to že je štíhlá je zase trochu nedostatek u přední kapotáže, resp. u plexi. Ne až tak dobře rozráží vzduch. Fičí na ni jak na naháči (skoro)

Taliján
Taliján napsal 19.05.19 v 20:13 10b.

Krása, ale má svůj "2V charakter"

Piki
Piki napsal 11.05.19 v 07:19 9b.

Zajímavá krasavice