Honda NC 750X (2017)

Vlastník Teramar
Vloženo 10.5.2019
Aktualizováno 10.5.2019

Absolutně spokojen, je prostě skvělá.

Benelli TRK 502: Už jsem byl rozhodnutej že ji koupím a pak se svezl na Hondě NCX 750 a bylo jasno.

První dojmy - Pro motorku jsem jel až k Liberci,na foto v inzerátu vypadala velmi dobře. Po příjezdu jsem zjistil že vypadá ještě lépe ve skutečnosti. První jízda domu na Ostravu byla skvělá. Hned mě padla do ruky. Vzal jsem to vrchem přes Jeseníky a užil si to hned při první jízdě pěknou trasou.

Doplňky na motorce - Výbava na motorce, třikrát kufry Honda, centrální stojan,vyšší plexi kouřové PUIG,vyhřívané gripy Honda, kryt chladiče, zadní blatníčeek s krytem řetězu,padáky, sedlo SHAD a to je asi tak všechno.
Ještě jsem hned měnil obutí za Michelin power RS, sedí dobře na suchu i mokru,původní originální Dunlopky tedy nic moc.

Zatím mám najeto + - 12 000 km. Za tu krátkou dobu nemůžu až tak hodnotit. Jezdím téměř denně do práce a o víkendech či volnu na delší trasy. Ovládání motorky velmi dobré ať už jedu sám nebo s baťůžkem. Spotřeba i ve dvou do 3,7 l na 100Km. Je pravda že to nijak nehoním, spíše na pohodu. Motorka je vhodná spíš pro kliďase,začátečníky a nebo pro toho kdo se vrací po letech k ježdění a chce něco klidného,není to stroj na blbnutí a závodění. Zatím po skoro roce co ji vlastním, jsem stále spokojen.
Moto je super na dlouhé trasy, vzpřímený posed, a cestování s ní je paráda.

veverka800
veverka800 napsal 30.07.21 v 12:35 9b.

Ahoj, vypadá dobře, ty padáky se mi líbí, zkusím je najít na netu. Na starý kolena s mírnou artrózou jsem si taky koupil NC 750x DCT 2017. Dal jsem dopředu případné stupačky-předkopy a na dlouhé tratě si natáhnu kolena. Před týdnem jsme byli na Grossglockneru a osvědčily se. Bylo horko a když jsme stoupali, řadil jsem manuálně, víc vytáčel motor a u mítné brány slyším větrák chladiče. Přemýšlím, že bych dal teploměr. Jinak klasické doplňky centrální stojan, nosič, zadní blatníček, v kastlíku zásuvka na navigaci a konektor k nabíječce. ideání na kochačku, natáhnu kolena na předkopy a užívám si to. Spotřeba 3-3,3l.

Tondast
Tondast napsal 04.11.19 v 19:41 9b.

Geodet
Geodet napsal 17.05.19 v 15:03 10b.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 13.05.19 v 23:03 10b.

Samíc
Samíc napsal 10.05.19 v 21:19 10b.

Dobrá volba a ještě ve verzi DCT určitě budeš i nadále spokojený. Jinak i na to vyblnutí je dobrá.
Přeji mnoho spokojených kilometrů.