renocar_unor

Honda CB 650R (2019)

Vlastník Taska222
Vloženo 9.5.2019
Aktualizováno 2.7.2019

Černá Honda CB650R. Hned bylo jasné, že ji musím mít :)

Motorka koupena od K2 Moto - Vrbovka

Kawasaki Z900: Lehce vyšší cena, ale hlavně mám rád Hondy

První dojmy - Motorka mě nadchla hned ze začátku. Jak vzhledem, tak zvukem i chováním. Nejsem žádnej vyhrocenec, spíš prostě nadšený amatér. Motorka jede krásně, lehce se ovládá, ale víc ukáže až bude zajetá.

Motorku bych doporučil pro - člověk mezi 20-30 lety, který chce na motorce vyjet na delší výlety, ale zároveň ji používat i na dojíždění do práce

Doplňky na motorce - Klín pod motor, tank pad, 12V zásuvka, čelní kryt, RAM Mount, Kriega KUSB30

Loni jsem ještě přemýšlel nad CB 650 F a kdyby tomu okolnosti dovolily, nejspíš by i byla doma. Pak se ale objevilo erko a ten vzhled mě opravdu baví. Na motosalonu jsem si na ní zkusil i sednout a bylo jasno. V tuto chvíli mám na motorce najeto jen něco přes 300km, takže je ještě pořád v zajížděcím režimu a tudíž jezdím hodně v klidu.
Co ale můžu posoudit už teď je, že s ní bude opravdu hodně zábavy. Krásně se ovládá, je krátká a hravá. Hodně mě potěšilo i sedlo, kdy ani po delší vyjížďce necítím otlačený nebo bolavý zadek.
Brzdy se teprve začínají projevovat, ale vypadá to že ani po této stránce nebude co vytknout. Tlumiče mají celkem měkké nastavení a to se hodí hlavně při jízdě ve městě, nicméně není to zas tak, že by se to při prvním hrbolu topilo. Takový zlatý střed. A na pěkné okresce je to úplně ideální. Určitě se více rozepíšu až bude zajetá a po nějaké delší cestě třeba i se spolujezdcem. Překvapila mne i čitelnost displeje na přímém slunci. Jasně, jsou chvíle kdy to zas tak dobře vidět není, ale celkově je to velmi dobré. Displej má 5 stupňů nastavení jasu, takže se s tím dá pohrát.

RoSmi
RoSmi napsal 14.12.19 v 23:13 10b.

přemýšlím, že si ji na jaře koupím taky

qb203
qb203 napsal 08.06.19 v 02:45 10b.

Pak na me nekde pockej a dej si cigo, nez te dojedu!

Hříbek
Hříbek napsal 15.05.19 v 07:15 10b.

Ta se povedla konečna dústojný nástupce prvního horneta

VendyCBR
VendyCBR napsal 14.05.19 v 13:53 10b.

Taky jsem po ní pokukovala

Samíc
Samíc napsal 10.05.19 v 21:23 10b.

Moc pěkná