Suzuki GSX 750 (1999)

Vlastník písař
Vloženo 9.5.2019
Aktualizováno 10.10.2019

Moje nová milenka ? Krásnej vzduchem chlazený motor v rámu co se nikdy neokouká!A super tvar nádrže s chromovým nápisem.Chromový nápis pod sedlem GSX 750 atd.,je jak třešnička na dortu!

První dojmy - Po větší pauze v ježdění paráda.Pár zatáček, pár zátahů a byli jsme svoji ? Příjemný posez - mám 179cm,krásnej originál velkej lauf a barva něco mezi stříbrnou a zlatuší v kombinaci s černou barvou motoru a trubkového rámu je fakt pecka.

Motorku bych doporučil pro - Pro ty co chtějí retro a klasiku a klidem a i výkon, když je potřeba

Doplňky na motorce - Malé plexi
Nově přidané proužky na kola a super Bobek na sedačku spolujezdce o QBagu!

Mám rád naháče a klasiku vzduch!
Ovladatelnost na váhu fakt dobrá.
Jel jsem poprvé pěknej dlouhej úsek plný zatáček a připadal jsem si ,že ji mám odjakživa.
Předtím jsem míval GSF 600S a ZZR 600.
Na první cestu domů jsem si dal cca 130km a super.Dvě zastávky na kafe a sdělení prvních dojmů a zážitků.Až bylo člověku líto že už je doma.

Markyza79
Markyza79 napsal 26.10.19 v 13:53 10b.

jiřus69
jiřus69 napsal 10.10.19 v 14:39

Moc pěkný
Teď se vám bude spolu pěkně jezdit

písař
písař napsal 16.07.19 v 21:43

Díky a vyřídím

Mačeny
Mačeny napsal 16.07.19 v 21:37 10b.

Suprovej naháč a moc hezká barva,sluší mu
Užívejte spolu jízdu Zdravím i manželku

písař
písař napsal 02.06.19 v 22:49

Díky za bodiky.O ty korozi nádrže jsem taky slyšel.Zatím se to na pohled tváří uvnitř o.k,ale mrknu na to ještě líp,zkusím ňákej Olympus.Mám v plánu padáky a progresivní pružiny, páč jsem koukal,jak se to dost potápí.I to už tu bylo na fórech doporučováno.Jinak zatím šlape parádně.