Yamaha MT-10 (2018)

Vlastník carlos38
Vloženo 9.5.2019
Aktualizováno 29.5.2023

Moje první a možná i poslední fungl nová motorka, kterou jsem si dopřál k třicátinám.

Motorka koupena od FIRMA:Yamaha Kabourek Motoshop (Písek)

Yamaha MT-09: důvod neuveden
Kawasaki Z900: důvod neuveden
Honda CB 650R: důvod neuveden
Yamaha XSR 900: důvod neuveden

První dojmy - Celou zimu jsem vybíral mezi nahatýma středoobjemovka a nakonec přišla slušná nabídka na Yamahu MT-10, takže jsem neváhal a motorku objednal po telefonu bez toho, abych se na ní svezl. Přiznám se, že jsem měl trochu obavy, jak mi motorka sedne, ale už po prvních metrech opuštění salonu jsem byl spokojen.

Doplňky na motorce - Tankpad Yamaha, padáky RD moto na rámu a v ose předního kola, rolny RD moto. Dokoupen kryt chladiče Yamaha (celkem nutnost - už po 500km jsou na chladiči znát stopy po kamínkách), smontován a nainstalován krátký držák RZ Yamaha.

Opět se mi povedlo utratit nějaký peníze za komfortní sedlo a boční brašny, včetně držáků.

Zatím jsme ve fázi zajíždění, takže moc zkušeností nenapíšu, ale myslím, že mi motorka celkem sedí. Působí sice robustně, ale posez ala supermoto dělá motorku krásně ovladatelnou i s mými 65ti kily.

miki83
miki83 napsal 19.12.19 v 14:53 10b.

Pěkná motorka, ať slouží

Raptor.1
Raptor.1 napsal 16.06.19 v 12:31 10b.

Řádný dělo, blahopřeju! Tak Tak hlavně opatrně, ať ve zdraví oslavíš i všechna příští životní jubilea!

strakon
strakon napsal 29.05.19 v 13:40

Taky gratulace k novému stroji

zmulin
zmulin napsal 24.05.19 v 22:46

Jediný co ti na ní nepřeju je asi vymejvat mouchy z tý masky Jinak super a uz sem si asi zvyk i na ten uchylnej design

Kirja
Kirja napsal 23.05.19 v 12:12 10b.

Carlos moc pěkný kousek. Ta ti bude dělat jenom radost dlouho. Kvituji přechod na naháče. Jsou to srdcovky.