Yamaha MT-03 (2007)

Vlastník Dejv57
Vloženo 8.5.2019
Aktualizováno 8.5.2019

Po skůtru moje první velká motorka.

Motorka koupena od FIRMA:Free-moto (Prostějov 1)

První dojmy - První dojmy? Bude sranda v městském provozu... Je to naháč nebo motard?

Doplňky na motorce - Koupil jsem v originálu, domontoval jsem kamery s černou skřínkou pod sedlem, pancerove hadice, laďák od MIVV, podpěry na brašny.

Měl jsem řidičák na A2, vybíral jsem něco do 35kw. Padla mi do oka MT03, akorát moje konkretní motorka má v papírech 35,3kW, nelze zapsat bez seškrcení do techničáku 35, takže jedině s neomezeným A. No nic, motorku jsem vzal, brácha ji dovezl dom a já hned druhý den si šel dělat rozšíření na A. No, byla to strastiplná cesta, kdy mě na závěrečkách vyrazil komisař za předjetí cyklisty na mostě (v Brně na Křenové), takže až "napodruhé".
Motorka jako taková má výkonu tak akorát, na jednoválec si to chtělo chvilku zvyknout (autoškolu jsem dělal na Suzuki SV650), hlavně při podřazování do zatáčky. Po 3 letech ježdění mě motorka stále baví, ale po odzkoušení dalších jiných motorek mi nová MT09 nasadila brouka do hlavy, co bude na další sezonu.

Za mě spolehlivá motorka, se kterou jsem spokojen, bez závad, pouze běžný servis. Hravá, v městském provozu hbitá, na okreskách se neztratí. Při kadla kadla jízdě se mi povedlo jet i za 3,5l/100km.