Kawasaki KX 250F (2008)

Vlastník Kubik19
Vloženo 7.5.2019
Aktualizováno 21.8.2019

Po 15 letech zpátky vlastní MX, takže jsem z toho nadšenej :)

Motorka koupena od Strejda

První dojmy - Nejede to tolik kolik bych potřeboval (taťkova 450 jede prostě víc)

Motorku bych doporučil pro - pro kluky co už na tom někdy seděli ale nemusí byt zas tolik zkušený, je to hodná hračka a sveze se na tom i 12letý klučina

Doplňky na motorce - nic

V roce 2008 jsem o téhle kočičce snil a říkal jsem si, že bych zase začal jezdit MX. Taťka furt lítá a tak mě to začalo lákat. Jenže nebyli prachy a nic. Teď už je to trošku lepší a proto jsem se rozhodl že k superbiku si ještě koupím mx a znovu se do toho obuju. Kawu jsem vzal hlavně proto, že „Strejdovi“ v garáži zavazela a mě se zrovna hodila. A tak je doma. Najeto 50mth v totální serii jetá hobíkem. Prostě pohoda. Jasně nějaký servis musel proběhnout, nastavit tlumiče, vyčistit filtry a pořešit olej a tak. Ale to u MX je standardní věc kor u 250.

Musím říct, že je to skvělé. Baví mě to, ale ne tolik jako cesta. Každopádně s mými 90kg to fakt nejede, ale na druhou stranu jsem rád, protože jsem už zapomněl jaké to je dostat pecku do prdele, že tě to tak natáhne až si potáhneš plyn. MX je tvrdej sport, zatraceně tvrdej.

Zatím se stím seznamuju, ale už teď vím, že časem půjdu do 350 od KTM ? je to totiž boží

prodáno!