Honda XL 1000V Varadero (2007)

Vlastník johnyresler
Vloženo 4.5.2019
Aktualizováno 6.1.2021

Při koupi jen krátká projížďka. Byla to láska na první pohled při návštěvě prodejny KH Moto v Kutné Hoře. Motorek tam mají tolik,že si musí vybrat každý. Naprosto perfektní personál a ochota. Motorka dostala novou STK a dovezli mi ji až do garáže v Liberc

Motorka koupena od FIRMA:KH MOTO (Kutná Hora) - Kvalitní přístup s absolutně bezchybným komplexním servisem - přihlášení,STK,odvoz domů. Jsou tam prostě TOP borci.

První dojmy - Nadšení. Zatím nepřeje počasí,tak probíhají jen čistící práce a údržba v garáži.

Motorku bych doporučil pro - Pro každého,kdo chce pohodu a pohodlí.

Doplňky na motorce - Výhřev gripů,orig.kufry,padací rámy.

Tak po týdnu ,kdy stál Varan v garáži se konečně vyčasilo a absolvována první letošní projížďka. Je to mazec. Naprostá spokojenost hned po cca 30ti kiláčkách jsme si na sebe zvykli a první dojmy jsou famózní. Pohodlí,zátah motoru,výkon,ochrana proti větru,ovladatelnost,podvozek,výhřev gripů - vše zatím bez sebemenších připomínek. Po rozjezdu člověk ani nepozná,že sedí na těžké velké mašině. Je to v porovnání s tím, co jsem zatím měl, naprostá špička.Tak uvidíme, jaké budou poznatky, až s tím vyrazím někam na dálku.
19.5. najeto cca 130 kiláků na pohodu. Navštíveny Pekelné doly. Znovu se potvrdilo,že volba byla správná. Motorka jede naprosto perfektně. Je to pohodlné svezení,krásně jde za plynem,brzdy naprosto dokonale nastavené na tento stroj. Řazení je přesné,a klidné. Šestikvalt je naprosto perfektní. Nikdy bych nevěřil, že mě nadchne tento styl motorky. Byl jsem spíše orientovaný na choppery,ale chtěl jsem změnu a nelituji. Dnes jsem jezdil bez bočních kufrů,ty budu používat jen na delší výjezdy a myslím si,že bez nich je motorka vizuálně zajímavější.
Jeden zápor jsem ale našel. Je to ovládání nasazení sedla. Při jeho odklopení je dost náročné nasunout současně při zpětném nasazení sedačky, přední část na držák a zároveń boční háky do ok. Je to trochu nepraktické řešení, ale nakonec se povedlo nasadit vše jak má být.

Džandas
Džandas napsal 06.05.19 v 20:19 10b.

Vypadá skvěle, tak ať dobře slouží a kolama dolů

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 05.05.19 v 23:02 10b.

tomcruise77
tomcruise77 napsal 05.05.19 v 10:09 10b.

Nejhezčí Varánek co jsem kdy viděl.