Kawasaki ZX-10R Ninja (2004)

Vlastník GRASSEL
Vloženo 30.4.2019
Aktualizováno 25.3.2021

Prostě desina, divoká, charakter tak trochu dvoutaktní ... když se za ní tahá, tak je fakt vzteklá, jinak je to koťátko. Chtěl jsem jí vždycky, protože mě brala tím jak se chová. Ovladatelností se tomu vyrovná snad jen panigale, jinak nic. Je kraťounká ..

Suzuki GSX-R 1000: K5 - je problém jí sehnat v dobrým stavu
Aprilia RSV 1000 Factory: Jen factory nebo verzi R s radialama ... nic moc nabídka, která by mě zajímala
Kawasaki ZX-10R Ninja: model 06-07 ... už se mi nelíbí tolik jako 04-05 a není to taková divočina

První dojmy - Dojmy ... tak jel jsem už asi na 5 desítkách tohohle roku a vždycky mě to bavilo srovnatelně s K5, motor má trochu dvoutaktní charakter a jede jak dement. Ovladatelnost jak kolo.

Doplňky na motorce - Aftermarket kapoty cerny, polep nadrze folii (vse original mam schovano aby se nenicil origo stav)
Radialni pumpa PT 19
Plexi Double bubble MRA
Filtr BMC
Zadni blatnicek Motoforza
Prepakovani arata

Chtěl jsem jí už dlouho, máloco mě bavilo jak tohle ... chtěl jsem buď modrou, oranžovou - červenou a nebo černou. Sehnat nějakou fakt pěknou není prdel protože je to většinou zválený. Sehnal jsem po prvním majiteli, původ čr, prolustroval jsem to a jel pro ní. Byla naprosto v serii. Zatím jsem dal jen laďák a brutální čirej tankpad
Už by měl bejt na cestě tlumič řízení protože když se chytne u držky tak jsou to docela tanečky s kolem v luftu.

Jinak je to fakt takovej punkovej a zábavnej bajk. Dá se s tím ject jak na kole uplně na pohodu, když se ale začne člověk kravit, tak se z ní stává fakt sviňka

No a musel jsem koupit i komplet hadry, páč už se do kombošky 52 fakt nevejdu

Jinak spokojenost.

Petr1000RR
Petr1000RR napsal 08.12.19 v 23:07 10b.

Michal1011
Michal1011 napsal 07.06.19 v 14:21 10b.

tuta desítka je tak krásná, že mě úplně bolej voči. Dám si jí na plochu monitoru a na spořič v telefonu. Hlavně se v tom nehrab, at se to zase nekousne jako všecko :D

Cuba_GSXR
Cuba_GSXR napsal 05.06.19 v 10:05 9b.

9 jen protože to neni suzuki

Touringrider
Touringrider napsal 13.05.19 v 10:50 10b.

..hezky. Tak snad se i svezem

FiZzeR
FiZzeR napsal 10.05.19 v 11:53 10b.

Málo červený, chybí tomu krovka místo sedla spolujezdce, ale jinak docela hezkej veterán, dva body