Honda CBF 600S (2004)

Vlastník JakubS87
Vloženo 29.4.2019
Aktualizováno 29.4.2019

Moje první velká motorka po éře Pionýra, Mustanga a občas půjčení nějakýho stroje od kamarádů

Yamaha FZS 600 Fazer: nezdála se mě spojka
Yamaha FZS 1000 Fazer: na začátek moc výkonu
Yamaha TDM 900: nad finanční limit

První dojmy - Jezdil jsem na cbf v autoškole,takže jsem věděl do čeho jdu. :-)

Motorku bych doporučil pro - Pro každého komu sedne,klidně i začátečníka jako jsem já :-)

Doplňky na motorce - Vše od původního majitele. Padáky,držák kufru,kufr

Tím,že je to moje první motorka se kterou můžu oficiálně na silnice tak jsem samozřejmě nadšenej Na začátku jsem měl jen představu,že chci naháče... Po autoškole mě to částečně přešlo a rozhodl jsem se pro alespoň částečnou kapotáž... Začal jsem teda na fórech a kamarádech hledat rady a tipy co koupit... 100 lidí 100 názorů,takže jsem se nakonec rozhodoval mezi Fazerem a CBF. Fazer 600 se mě nezdál a Fazer 1000 byl pro mě do začátku moc. Takže vyhrála CBF. Byl jsem se na ni podívat a za dva dny už jsem si ji vezl domů. S prodejcem byla rozumná domluva,tak doufám,že jsem vybral dobře. Mám najeto cca 500 km a jsem spokojenej. Při mé výšce 185 cm a váze 94 kg je pohodlí dobrý a 57 kw mě stačí taky.Už jsem vezl i baťůžek všechno v pohodě,takže můžeme vyrazit i někam dál...Už nepotřebuju bláznit,takže jezdím kolem 120 km/hod což mě maximálně vyhovuje. Pak už to stejně celkem fouká. Spotřeba zatím do 5 litrů v jednom.

Quad
Quad napsal 03.05.19 v 19:25 10b.

Dobrá volba, pohodlná mašina na cestování, když chceš lítat, tak točíš nad 7000.

HondaOK
HondaOK napsal 29.04.19 v 23:08 9b.

Poctivej kvalitní “uni” stroj Na rozježdění výborná volba. Přeji hodně zábavných km, ať slouží