Suzuki GSX-R 600 (2013)

Vlastník HonZz89
Vloženo 29.4.2019
Aktualizováno 2.12.2019

Luxusní supersport bez elektronických pomocníků.

Motorka koupena od FIRMA:Zbyněk Soukup - Motosport (Jičíněv - Pan Soukup je dle mého soudu férovej chlap, z jeho strany při prodeji motocyklů velmi slušné jednání. Zároveň tímto děkuji p. Soukupovi za zprostředkování motocyklu a přeji mu hodně zdaru v osobním i profesním životě.

Suzuki GSX-R 1000: Rozum zafungoval snad

První dojmy - Je to super motorka, ale ne úplně pro člověka mých parametrů. Při mých 188 cm je velký problém se na motorku naskládat.

Motorově vynikající mašina zakoupena po prvním majiteli v absolutně luxusním stavu, radost na takovém stroji jezdit. Motor zabírá v celém spektru otáček, samozřejmě nahoře to blafne. Palivové mapy, A a Bmode, B-mode super do města a já ho používám i mimo městský provoz, pro mě osobně tato charakteristika stačí, nejsem Rossi. Super zvuk, Akrapovič je prostě špička. Brzdy pro normálního jezdce výborné. Sériové nastavení podvozku, takže dost tvrdej podvozek, na dobrém asfaltu luxus, na horších cestách problém. Jinak na tom sedím jak vosa na bonbónu, ruce mi nedělají problém, víc mi vadí poloha nohou, když jedu delší trasu, tj. cca. 70+, musím protahovat nohy.

Sezonu 2019 jsem ukončil na GSX-Rku a dne 27.11.2019 jsem motorku prodal.

Ve stáji zbyl na jízdu v jedné stopě již pouze Zongšen ( Kentoya Trigger 200).

Uvidíme jestli na příští sezonu něco zakoupím, ještě to promyslím.