motopark_kveten

Suzuki GSX-R 600 (2000)

Vlastník vajgl69
Vloženo 23.4.2019
Aktualizováno 23.4.2019

klasický starší supersport, se kterým se i dnes dá pěkně prohánět po okruhu

Yamaha YZF-R6: tato byla po ruce

První dojmy - nebylo moc na výběr takže spokojenost

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil někomu kdo chce něco sportovnějšího za pár peněz, nevadí mu že je to trošku macek, ale zato je to držák.

Doplňky na motorce - padáky Rutan, občas tlumič řízení, přídavná řj. omezující snížování výkonu na nižších kvaltech,

Byl skoro konec sezony 2017 a ja na rychlo sháněl něco za moji rozbitou fzr600r. Svoje hledání jsem opět nasměroval na Rakousko kde jsem narazil na tohoto Srada, byl celkem ve zbýdačeném stavu,lehce bouraná, ale ne zas tak moc a klasicky za pár éček

Po dovezení domů začala klasická procedůra: karbecy do ultrazvuku, synchro, protože to moc nechtělo jet, olej brzdovka svíčky, filtry... Motorku jsem přihlásil na české papíry a dojezdil zbytek sezony. Po sezoně bylo potřeba přetěsnit vidle a vyřešit klasický problém gsxr a to malou účinnost př. brzd. Vyzkoušel jsem všechno možné repas třmenů, výměna pupmy za jinou, ale taky jetou (já vím blbost), všechny možné způsoby odvzdušnění, pancéř. hadice, všelijaké desky a pořád to bylo měkké No pomohla až (nečekaně) origo repas. sada pumpy od té doby to konečně brzdí akceptovatelně. dále se zavařili popraskané plasty daly nové pneu a bylo nachystáno na další sezonu. Chtělo by to jěště lak, ale mám strach že to olakuju a někde s tím třísknu a bude mě to štvát o t

o víc

Sezonu 2018 jsme zahájili motoškolou na okruhu ,měl jsem spousty nedostatků a zlozvyků (dost jich pořád mám) a nechtěl jsem roztřískat další motorku, následovalo spousty výletů, volných jízd na okruhu zakončených dvoudenním agenturním ježděním, kde jsem se až divil kolik o mnoho novějších a dražších motorek nechává stařík Sradík za sebou.

Vrchol sezony byl pro mě výlet po Balkánu s kamarádem na svém téměř totožném Sradovi jen o 2 roky starším. Nádherná dovolená plná zážitků najeto 3,5tis km za týden. Jen doporučuji do albánských hor jiný stroj. 50km úsek bez asfaltu nás stál skoro den a hodně sil.

Tento rok jsme najeli přes 12tis km, sjeli 2 sady gum a 3x měnili olej a na vánoce dělali ježíška v SOS vesničce

V zimě proběhlo seřízení ventilů, výměna rozvodového napínáku a lišt a řetězové sady (15-46z).

Letos už zase spokojeně jezdím.
Tato motorka mě překvapila svoji spolehlivostí, nechala mě stát jen jednou a to chvíli po koupi kvůli netěsnícím gumičkám na jehlových ventilech oprava za pár kč, naštěstí kousek od domova.

Pavel888
Pavel888 napsal 28.04.19 v 18:17 10b.

at slouží

technasia
technasia napsal 27.04.19 v 20:38 10b.

Nádherný strojky . jak Sradík tak FZR

sikec001
sikec001 napsal 27.04.19 v 15:11 10b.

Parádní mastodont, starý dobrý kladivo k neutahání