motopark_kveten

KTM LC8 950 Adventure S (2005)

Vlastník Friky
Vloženo 23.4.2019
Aktualizováno 23.4.2019

Po záříjové nehodě v roce 2018, kdy moje bývalá LC8 skončila na totálku a zbylo jen pár dílů jsem hned pokukoval po další. Naštěstí se objevil tenhle krásný kousek v Skové verzi nedaleko od Plzně a hned jsem pro něj letěl. Opět láska na první pohled a už

První dojmy - Motorka byla technicky v top stavu, ale kosmeticky pro mé oko trošičku pokulhávala. Majitel předemnou ji podle mě dost nevkusně sladil s bílýma doplňkama a já věděl, že advíka musím dát zpět do původního stavu..

Doplňky na motorce - Leo vince
vyhřívané rukojeti
tlumič řízení
tažné oko
kn filtr
sedlo Selle Valla Dalla
rozšířené stupačky a další...

Následoval nákup nových plastových bočnic, blatník k lakyrníkovi u kterého jsem ani nedoufal, že půjde odchytit stejný nesehnatelný odstín.. povedlo se! Všechny ty šílené nálepky a polepy šly dolů.. a nyní je podle mých představ.

Namontován tlumič řízení, kn filtr, rozšířené stupačky a veškeré doplňky co se daly zachránit z bývalky se přehodily na novou.

Oproti předchozí 950 je tahle o trošku živější, laďáky Leo Vince jsou slast pro ucho.

Motor má nalítáno něco přes 80 tisíc, kompletně po generálce motoru v KTM autorizáku, co dělal ještě předchozí majitel.

Dále se uvidí po sezóně

jaruš1974
jaruš1974 napsal 23.04.19 v 23:19 10b.

Krásná KTM, přeji spoustu zážitků v sedle, vždy kolama dolů. Ať slouží ?!

Taliján
Taliján napsal 23.04.19 v 22:47 10b.

Skvely fotky . LC8 jedina je Adventure bike. Ostatni se k tomu jenom vic nebo min priblizuji.

Taz-007
Taz-007 napsal 23.04.19 v 20:05 10b.