BMW R 1200 RT (2014)

Vlastník ToRoAshi
Vloženo 22.4.2019
Aktualizováno 7.4.2024

Vloženo: 13.06.2020, Uskutečněno: 27.05.2020, Stav tachometru: 59251 km, Zhlédnuto: 20x

Přes zimu jsem koupil zde na bazaru tankvak od Givi a celou dobu jsem se těšil, až ho nainstaluji. Je to starší model, ale v perfektním stavu a hlavně – je na rychloupínání, což je skvělé, že se s tím člověk nemusí nijak drbat, provlékat apod. Prostě přijdu, přiložím, cvakne to a je to. Měl jsem obavy, zda velikost mi nebude vadit ve výhledu na přístrojovku, ale je tu úplně v pohodě, horní hrana tankvaku zařezává se spodní stranou přístrojovky. Takže za mě naprostá spokojenost.

• Servisní prohlídka po 83000 km

Jako každý rok s péčí řádného hospodáře začínám sezónu u našeho dvorního servisáka Tondy. Dělá se vše, co je potřeba k tomu, aby opět sezóna proběhla bez ztráty kytičky, takže - olej v motoru i zadním převodu, všechny fi

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 10.04.2024
    Uskutečněno: 05.04.2024
  • Zlomený držák čelního pléga

Tak jsem si najednou v závěru sezóny všiml, že se přední plégo za jízdy nějak zvláštně klepe...takto to nebývalo. Tak jsem zastavil a začal to zkoumat, vezmu za plégo a opravdu - levá strana se hejbe nějak víc. Prohlížím

Typ: Oprava
    Vloženo: 02.01.2024
    Uskutečněno: 15.10.2023
  • S přáteli na Grossglockner

Tak jsme se s přítelkyní letos opět po nějaké době podívali na Grossglockner. Kamarád z dřívější doby pořídil společně s jeho paní motorku a začali společně jezdit, tak jako my dva. A protože mě oslovil, že už se rozjezd

Vloženo: 02.01.2024
    Uskutečněno: 14.07.2023