Jawa 350 OHC (2016)

Vlastník udinar
Vloženo 22.4.2019
Aktualizováno 5.2.2024

Vloženo: 29.07.2020, Uskutečněno: 29.07.2020, Stav tachometru: 8500 km, Zhlédnuto: 147x

Od posledního záznamu v deníku jsem pokročil v úpravách mojí Jawy. Jelikož už má moje OHC najeto více jak 8000 Km a zadní pneumatika se odporoučela do věčných lovišť, bylo nutné jí obout novou bačkůrku a to značky Michelin Pilot Activ. Snad bude mít větší výdrž, než původní Kenda Cruiser, která sice držela na silnici příkladně, ale bohužel mizela před očima. Další věc co jsem si na motorku chtěl nainstalovat, byl centrální (montážní) stojan a padací rám. Oboje je už na motorce namontováno a stroj vypadá o mnoho lépe. Jinak si nedovedu představit, jak bych si přezouval zadní kolo bez toho centrálního stojanu, protože kvůli výfukům nelze použít montážní stojan pod zadní vidlici (bohužel vyzkoušeno v praxi) a použití nějakého jiného zvedáku je kvůli výfukovému potrubí pod motorem také problematické. Ovšem s centrálním stojanem brnkačka Poslední úpravou byla montáž tažného zařízení pro návěsný vozík PAV 41, který mi na míru vyrobili v Motošála Poslední spíše kosmetickou věcí na motorce jsou zadní rolka na nosiči, kde mám povinnou výbavu a na každé 634-ce nesměl chybět šachovnicový pásek na nádrži, no a na mojí retroJawce nesměl chybět také. Myslím si, že to Jawičce s pávíkem moc sluší, posuďte sami

Opl (59) napsal 05.08.2020 v 09:38

Uďo doufám,že se s ní objevíš a předvedeš ji u nás na srazu v Toveři 22.8.
Dobrá práce .

pelito (5) napsal 29.07.2020 v 22:28

Ahoj. Hezká práce. Ať slouží.

Li. (-3) napsal 29.07.2020 v 20:18

Kočka, ta Jawinka je ?

• Hodnocení motorky po 4. letech

Tak tuto sobotu dne 4.2.2024 ve čtyři odpoledne jsem naposled zamával Jawičce na rozloučenou. Jela do nového domova, ale k dobrému člověku. Nová 650 už je objednaná ;-) Co k této motorce dodat! Za čtyři roky se mnou

Typ: Prodej
    Vloženo: 15.11.2023
    Uskutečněno: 15.11.2023
  • Montáž dalšího doplňku!

Už dlouho jsem chtěl na motorku nainstalovat nějaké plexi, ale pořád jsem hledal nějaké vhodné, které by na ni pasovalo! Tak snad se to teďka povedlo. Jedná se o univerzální turistické plexi od GIVI.

Vloženo: 12.04.2021
    Uskutečněno: 12.04.2021
  • Úpravy

Motorka je po první garančce a tak jsem se rozhodl ji trochu upravit. Co se mi na motorce nelíbilo od začátku je zadní světlo. Vůbec na ten zadní držák nepasuje a trčí z motorky. Tak jsem koupil repliku zadního světla na

Vloženo: 14.06.2019
    Uskutečněno: 14.06.2019