bmw_stratos_kveten

ČZ 175/450 (1962)

Vlastník vajgl69
Vloženo 22.4.2019
Aktualizováno 22.4.2019

nástroj pro výrobu úsměvu mě i spoustě kolemjdoucích

První dojmy - Nejede, nebrzdí a vypadá že se jí někdo za něco strašně pomstil

Motorku bych doporučil pro - pro někoho kdo si chce připomenout doby nedávno minulé, ale do dnešního provozu se opravdu už moc nehodí

K této motorce jsem přišel víceméně náhodou. Musel jsem vyřídit něco na druhém konci republiky a při volné chvílce jsem si projel inzeráty, našel tuto chudinku jen kousek od cíle mé cesty. Stačil telefon, bankomat a už se vezla v kufru auta domů.

Původní plán byl jasný, zprovoznit naleštit párkrát se povozit a brzo prodat.
Po důkladnějším prohlédnutí bylo jasné že to nebude jen tak a ude se muset toho dost udělat. Motorku jsem zprovoznil jen abych dojel na evidenčku a po této jízdě jsem věděl že už jí neprodám. Jízda na tomto stroji nemá s ježděním na motorce nic společného, ale je to parádní zážitek.
Hned na to jsem stroj kompletně rozebral a začal s opravami, které se kromě nových chromů změnili v kompletní renovaci..

dostat nános štětkolaku z plechařiny mi dalo celkem zabrat

rám dostal nový držák stupaček, čep a futra kyvné vidlice, držák výfuku a byly opraveny závity. Vyměněny a zrepasovány přední šavle

na motoru byla provedena kompletní go

Lakování i linkování mi udělal můj kamarád lakýrník. Ještě jednou díky Tome!

pár hodin skládání a je z toho motorka

Samořejmě toho bylo víc, el.,lanka, vyvařování, brzdy, shánení dobrých dílů, proklínání nekvalitních replik... však to znáte. Akce zabrala necelé 3měsíce a teď již máme spolu najeto cca 500km a spokojenost. Zatím se nepouštím na delší výlety než 100km ale i to příjde

pp377
pp377 napsal 03.05.19 v 10:45 10b.

Moc pěkná

cmiral
cmiral napsal 29.04.19 v 18:57 8b.

až bude po renovaci dám jasných 10, mám tyto stroje rád

ldoktor
ldoktor napsal 24.04.19 v 13:43 10b.

Je vidět, že to neděláte poprvé. Já se učím na deluxce, tak snad jí neublížím. Prodávat se též nechystám, protože je to prostě nádhera na pohodová odpoledne.