Kawasaki Versys 650 (2018)

Vlastník Kudry666
Vloženo 18.4.2019
Aktualizováno 29.6.2019

Vloženo: 25.05.2019, Uskutečněno: 25.05.2019, Zhlédnuto: 4x

Dneska první tankování (svítila půlka nádrže) a výjezd na Křivonosku na burzu veteránů. Hned po zaparkování projížděl kolem starej pán na Royal Enfield. Hezky noblesně kouknul na mojí Kawu a stejně tak noblesně pokynul hlavou na pozdrav ( Kromě katalogu ND na Jawu 634 a armádní svítilny jsem nic pro sebe nenašel. Cesta zpátky byla jenom o ježdění. Zajel jsem si navíc cca 100km. Počasí vyšlo, ale vyšly i mouchy a tak budeme muset čistit a leštit

• Návrat do sedla (moje údržba)

Konečně jsem se prý zbavil nemoci :-DD Byly to kamínky v slinách co se mi šprajcli v kanálku. Mél jsem na výběr jenom že se to doktoři posnaží vyoperovat přes ústa zevnitř, a když to nebude možný, tak zvenku s jizvou

Typ: Údržba
    Vloženo: 06.06.2021
    Uskutečněno: 06.06.2021
  • Minulý rok a smůla stručně

Rok s "nesmyslem" je pryč. Plánoval jsem na 2020 hezky jízdu z Velešína k Baltu do Polska a pak přes domovský "Čobolstán" k Jadranu a zpátky do Velešína. Nevyšlo to. Tak jsem to v létě zkusil jenom po Českoslovens

Typ: Reportáž
    Vloženo: 17.03.2021
    Uskutečněno: 16.03.2021
  • Zámek Hluboká nad Vltavou

Ráno jsem se rozhodnul že nikam nepojedu. Ale po tom co jsem vytáhnul z mrazáku zkažené maso (u) , OK pojedu si koupit maso na oběd. Tak jsem si zajel až na zámek Hluboká nad Vltavou. Prošel jsem 1 trasu zámkem s výkla

Vloženo: 21.09.2019
    Uskutečněno: 21.09.2019