renocar_unor

Ural M 62 (1962)

Vlastník Cake007
Vloženo 16.4.2019
Aktualizováno 16.4.2019

Ruský nezmar.Splnenie si svojho ďalšieho sna a ten pocit z jazdy na takej nevšednej motorke.

Motorka koupena od phukuszek@gmail.com - Priateľský prístup.

První dojmy - Čítal som tu v recenziách veľa o tom,ako sa ľahko stane,že ste s motorkou na nesprávnej strane cesty,keď odbáčate.Myslel som si svoje,kým som si na ňu nesadol.Všetko to bola pravda.Dvojku som ešte nezaradil. :-)

Motorku bych doporučil pro - Túto motorku by som doporučil pre každého,komu padne do oka :-)

Doplňky na motorce - Sajdka s plexisklom a aj motorka má plexi.

Je to taká raritka v našich končinách,s ktorou,dúfam, nie je problém pri prihlásení na biele ŠPZ-tky.Zatiaľ som sa vozil len na lúke pred domom,ale už to ma uchvátilo.Nechcem nič haniť,veď závady sú nato,aby sa odstraňovali.Je nutná celková rekonštrukcia.a až potom sa môžem rozpísať o jazdných vlastnostiach.Každopádne som rád,že môj sen sa zhmotnil do mojej garáže.Počas prestavby budem ďalej informovať.

Bajz0
Bajz0 napsal 14.06.19 v 21:25 10b.

Neboj tam bude este veci co ta prekvapia a zatacanie je to najmenej..

Dan66
Dan66 napsal 19.04.19 v 00:42 10b.

Jsi nadšený a o tom to je
Těším se na pokračování

Targus
Targus napsal 16.04.19 v 22:52 10b.

Motorka je stará a hnusná a je na ní moc málo plastů, aby stála za bodování.

Ale novopečenému majiteli nemohu nedat míň, než desítku za odvahu na tenhle peklostroj vůbec vylézt, nemluvě o nastartování a tom dalším, co obvykle následuje.
Chlape, doufám, že máš vysokou pojistku na úraz!!!

Mně úplně stačil jeden pokus, a to jsem už jezdil s kdečím a řidičák mám 40 let...

Kolečkama dolů!!!

pp377
pp377 napsal 16.04.19 v 20:08 10b.

Ať se Ti to povede podle představ