Kawasaki Versys-X 300 (2019)

Vlastník Ricchard
Vloženo 13.4.2019
Aktualizováno 9.4.2020

Naprosto vstricna k zacatecnickym jelitu jako jsem ja, hned jsme si padli do oka

Motorka koupena od FIRMA:Moto Modřice (Modřice) - Velmi vstricne a pratelske jednani i presto ze jsem uplnej zacatecnik ( naposledy na moto v roce 1997). Pan Flajsingr naprosty profesional a klidas !!!

Honda CBX 500: Vyssi vaha a horsi jednani prodejce

První dojmy - Naprosto skvela ovladatelnost, vizaz velkeho stroje, odpousti chyby proste sikovna. Nemam co bych vytknul mimo sedadla to je opravdu tvdre a zadnice poznava stredovek Ihned padla do ruky pri prvni jizde, jeste se stale seznamujeme ale vztah uz mame hodne blizky

Motorku bych doporučil pro - Nema tolik zkusenosti ale urcite kazdemu kdo hleda klidnou , ovladatelnou motorku, urcite vsem zacatecniku ale nej jim

Doplňky na motorce - S origo doplnku jsem nechal naistalovat:
Padaci ram
Mlhove svetla
Centralni stojan
Kryty pacek
Vyhrivane rukojeti
Zasuvka 12V
Tankpad
Dalsi doplnky jsou topcase Givi V47, taska na nadrz Guvi , drzak telefonu SwMotech a hlinikovy kryt motoru (ebay).

Po dlouhe dobe (cca 23let) jsem se rozhodnul pro porizeni motorky.
Chtel jsem neco maloobjemoveho a dobre ovladatelneho do zacatku a X300 tohle vse plni s naprostym prehledem.
Kdyz jsem ji prebiral tak me manzelka rekla ze s takovym usmevem a radosti ve tvari me nikdy nevidela
Jizdni vlastnosti nemam s cim porovnavat ale pro me naprosto vyhovujici, motor take i pres maly objem jede i se mnou (cca 102kg) velmi slusne jen je treba vice tocit coz je snad jediny minus. Spolujezdce nevozim takze nemuzu posoudit jak se chova.
Neni to zadny sprinter ani lamac rychlostnich rekordu ale to ani nebylo ocekavani na to jsou jine stroje a jini jezdci. Nicmene kdyz se podrzi tak jede moc pekne a pokud se clovek neboji tak jede velmi svizne a i s dostatecnym prostorem dokaze pekne predjizdet.
Na Hopovi ( tak jsem ji pojmenoval) jezdim predevsim II a III silnice a polnacky, sem tam nejakej jemnej offroadik po okolnich kopcich a vse zvlada s naprostou eleganci a prehledem.
Co se tyce cestovniho pohodli tak sedlo toho moc nedovoli takze po cca 100 -150km cigarko protahnout a jedem dal ?
Mam najeto zatim cca 1000km a naprosta spokojenost vse funguje jak ma.
Spotreba dlouhodoba 3,3l na 100km.

Za me naprosta spokojenost a doufam ze to tak i zustane. Vsem preji mnoho stastnych kilometru kolama dolu.

Ateck
Ateck napsal 27.02.21 v 13:20 10b.

Primoška
Primoška napsal 10.04.20 v 06:21 10b.

Beny73
Beny73 napsal 24.09.19 v 14:38 10b.

Ahoj, chtěl bych pořídit něco takového... Rozhoduji se mezi za mě 1. Royal Enfield Himalayan (rychlost-) 2. Kawasaki Versys-X 300 (cena-) a 3. Suzuki DL 250 V-Strom (kola bez drátů-). Jak jsi vysoký, já 189 cm cca 107 kg. Jezdím 1-2 x ročně někam mimo ČR cca 1500 km, jinak v průběhu roku výlet, cca 200 km a chtěl bych zkusit i někde lehce mimo cestu, jezdím na moto sám s max. 1 horním kufrem . Dá se?

orkuaa
orkuaa napsal 04.05.19 v 21:02 10b.

krasna moto, super popis, prajem vela stastnych km

Guga
Guga napsal 20.04.19 v 20:51 10b.

Moc pěkný kousek