Honda CBF 250 (2008)

Vlastník AgroCzech
Vloženo 11.4.2019
Aktualizováno 12.4.2019

Krásný a svižný můj stříbrný stroj to je. Ale i kvalitní cesťáček z japonské firmy Honda.

Motorka koupena od FIRMA:Autoelegance Brno (Brno-Řečkovice)

První dojmy - Motorově je to pro mě velice přijatelný motocykl. Jedná se o mojí první motorku. Motorka se velice příjemně naklání a na to co je to za objem má krásný zátah. Prostě městsky-cestovní motorka. Naprosto spokojený jsem.

Motorku bych doporučil pro - Žena nebo muž je to jedno. Ale nedokáži si představit na této motorce vyššího člověka než je normální.

Doplňky na motorce - Kufr a ukazatel zařazené rychlosti

Důvod proč mám tuto motorku byl, že jsem ji zdědil po svém otci. Který si koupil další Hondu (CB500X - 2018).

Mám sice najeto pár kilometrů, ale musím vytnout jedinou věc. Ta se týká spolujezdce, když dozadu hodím mladou tak motorka je už línější. Já vím, co čekat od 250ky. Možná zadní brzdu diskovou bych ocenil více, než ten buben. Podvozek tužší a ovladatelnost krásná. Spotřeba je pohybuje v rozmezí 2,5-4l, záleží na stylu jízdy. Servis a poruchovost žádná. Motorka má něco kolem 26K km.

Motorka je jednoznačně na silnice, ale zdolal jsem nejednu polní cestu. A když říkám polní, tak opravdu polní.

Motorku mám se záměrem na ní cestovat, tak uvidíme.

Properitus
Properitus napsal 18.11.23 v 23:54 2b.

Sorry, ale máš to strašně moc stručné, ale aspoň jsi mi tam vysvětlil tu spotřebu, takže se s tím opravdu dá jezdit pod 3/100, jak jsem si myslel. Líbila se mi, ale nevím, jaká by byla v praxi.

Martas38
Martas38 napsal 18.12.20 v 08:03 10b.

Hunyady
Hunyady napsal 11.04.19 v 21:01 10b.

Pěkná, kdysi jsem nad ní uvažoval a pak koupil Kawu ER-5. Ale to už je 10 let. Ať jsi s ní spokojený .

l333v
l333v napsal 11.04.19 v 16:39 10b.

krasna mel jsem tu cest na ni jezdit v autoskole, bohuzel kdyz jsem ji shanel ojetou tak na trhu nebyl zadny vyber a pak se prestala i vyrabet. Tak at slouzi a preji spousty krasnych km bez nehod!