Ducati ST2 (1998)

Vlastník DigitalTarget
Vloženo 5.12.2006
Aktualizováno 14.4.2008

Má vyšší cestovní plexi a jiné horní "brejle" pro uchycení jednodílných řídítek. Ty jsou širší a vyšší než originály. Po všech těch řečech mmých známích, že vykrvácím na servisech, jsem se trochu bál. Ale servisy mě stály méně než na Bandita.

Cesty: V podstatě dopravní prostředek.Občas dlouhé výlety. Letos Praha - GFrossglockner - Paso di Stelvio - Chur(Švýcarsko) - Insbruck - Praha

Další info: Bavím se tím, že pozoruji ostatní motorkáře (zejména na "rychlý rejži"), když stojí nedaleko mě a já to nahazuju.Startér se snaží pootočit motorem, tak po 1/2 vteřině se motor skutečně přes kompresi převalí a okamžitě chytne. to znamená, že se z něho začíná ozývat klepání, rachtání a chrastění. Když do toho stisknu spojku přidá se ještě zvonění suché spojky. Výrazy tváří přihlížejících jedinců bych Vám přál vidět.

kokoška.
kokoška. napsal 23.07.12 v 14:47

Krasavice 10 B

MarioV2
MarioV2 napsal 11.10.09 v 22:26

Jo. Je to Italska hospoda a diskoteka v jednom. Kraval a zpev v jednom, proste to tam zije. Ja jsem take spokojeny.

daarn
daarn napsal 14.09.07 v 17:24

Nazdárek s tvojema poznámkama plně souhlasím. To na rejži nemůžou nikdy zažít.Ať šlape a klepe jak má. Čau.

napsal 18.05.07 v 20:33

Hello všem,<br />
přítel si právě pořídil úžasnou ST2 a je to móóóóóc žůžo pocit, slyšet z motoru zase při jízdě taky ten úžasnej Desmorachot o kterém tady tak básníte <br />
já už 10 let sedlám Monster 750 s Termignoni výfukama a občas je to mazec, jakej je to kravál kvalitně to znásobuje adrenalin, kterého je při jízdě na M. už tak dost, ale NEslyším si řehtat koně [] <br />
často a ráda si teď půjčuju ST2 a jediné co bych jí vytkla je ta zadní brzda, která jako by tam ani nebyla, škoda, ale jinak tak skvělé motorce se to dá odpustit <br />
*good luck*

DigitalTarget
DigitalTarget napsal 14.12.06 v 00:40

Pche.<br />
Bude-li nejhůř, tak už vím kde sehnat na Rachták nádherné Termignoni!!