Honda CMX500 Rebel custom (2018)

Vlastník Rýžomil
Vloženo 5.4.2019
Aktualizováno 31.8.2020

Prostě:MOJE KARI rýže Z thajska!!!
Super motorka s kterou špatná nálada neexistuje. Nemám co vytknout.

Motorka koupena od FIRMA:Honda Lety - Racing Team HJM (Dobř

Honda CBF 500: nenadchla mě při zkušební jízdě a nelíbila se mi tolik
Harley Davidson XL 883: Pro začátečníka těžká a hůř ovladatelná ( a prý neřadí, nebrzdí a je to olejnička )...stejně jednou bude

První dojmy - První dojem...zkoušeno až v Říjnu, takže lehká nedůvěra začátečníka. Ale jinak na jaře úplně pecka. Do ruky padla okamžitě. Líbí se mi jak je postavená a je to naháč a jednoduchá.

Motorku bych doporučil pro - Holkám nebo lidem menšího či drobnějšího vzrůstu. Je opravdu nizoučká.

Doplňky na motorce - Zatím nejsou žádné.

Byla to láska na druhý pohled. Po zvážení, že Harley bude lepší pořídit až časem, kdy už budu mít něco najezděno.
Za sezonu 2018 najela 8245 km a musím říct, že se na ní jezdí super!! Cestovala křížemkrážem. :))

Jen při mé výšce by mohla být vyšší, ale jinak jak do Prahy...je to moje MHD když jsou v Praze modré zóny, tak i na delší výlet je v pohodě.
Na dálnici ukazatel měl nějakých 168 km/h , ale to většinou není pravda.
Bez předního štítku je to na přikrčení se což se v klidu dá jinak nápor větru je trochu větší.
Jinak cestování za mě super. Odvozila toho celkem dost při cestách Praha-Slapy. Pavouk přes zadní sedadlo bohužel zatím nutnost.

Motor, brzdy(používána pouze přední) podvozek ,výmoly(má velký kola) takže vše v pohodě. Ovladatelnost motorky na jedničku. Je lehká a úzká...mezi auta do kolony pecka. Co chybí je možná otáčkoměr a ukazatel zařazené rychlosti,ale dá se bez toho úplně v klidu jezdit. Stačí žít s tou motorkou a vnímat.

Jízda se spolujezdcem: otestováno
Rozhodně nechci nikoho vozit...je to zodpovědnost, ale byla to nutnost. Dalo se to, ale asi sedadlo půjde dolu. Není to o užívání si jízdy. Není to tak hrozné tam sedět jako batůžek, ale jízda single je lepší.

Úložný prostor:
bohužel hrůza. Nikde nic a je to škoda...sehnat hezké brašny a vůbec doplňky v ČR zatím nic moc.

Spotřeba_poruchy_servis:
Neřeším (ale asi v pohodě)_poruchy zatím žádné_servis v Honda Lety super.

RoSmi
RoSmi napsal 30.08.20 v 22:57 10b.

Rýžomil
Rýžomil napsal 22.05.19 v 14:10

Tak to doladíte letos, když se to počasí umoudří.

dusan42
dusan42 napsal 17.04.19 v 13:37 10b.

Pěkný psaní, gratuluji k volbě a tiše závidím počet km, já loni pouze dva půl

Pupi04
Pupi04 napsal 05.04.19 v 20:36 10b.

Blahopřeji k Hondě a k volbě . Spousta pohodových kilometrů kolama dolu a vždy šťastný návrat , vítám dalšího Rebela