Moto Guzzi T5 850 (1984)

Vlastník pkKun
Vloženo 3.4.2019
Aktualizováno 6.8.2020

Nepřehlédnutelná, sólo hbitá, letitá s důstojným projevem. Má takové charizma,že nepojmenovat ji Alžběta, myslel bych si, že má koule .Nebál bych se říci, že má vlastní Karmu, která ve své blízkosti nedovolí chovat se nevhodně a tak mluvím pouze slušně

První dojmy - Dojmy se utvářely dlouho. O koupi jsem totiž uvažoval již dva roky před vlastním převodem, kdy mne oslovil její majitel, že když mám již jednu guzzi, jestli nevím o někom. Tak dlouho jsem dělal váhajícího, až se on rozhodl neprodat a přestavět ji na Afriku. Práci započal, ale nedokončil ze zdravotních důvodů. Dva roky ležela rozmontovaná a v bednách, až po tvrdém vyjednávání hlavně s jeho manželkou jsme si plácli a já si dovezl několik krabic, rám, kola a dodatečně sajdu. Při vybalování toho pokladu jsem zjistil, že motorku (budiž ke cti předchozího majitele) nenapadl kutil český, ale vše původní sundal a upravoval díly z jiného stroje. Mne následně trvalo rok než se mi podařilo Alžbětu sestavit, rozjet a legalizovat sajdu, která tam byla od nepaměti, ale legislativa to nyní řeší jinak :-(. Líbí se mi odpočátku a bez sajdy jezdí tak lehce, hbitě a pohodlně, že kdybych ji nechtěl kvůli jízdě s manželkou, která na mém Grisu, nemůže kvůli zádům a váhovému limitu Grisa, tak bych tam tu sajdu snad ani nedával.

Motorku bych doporučil pro - Asi pro drtivou menšinu Guzzistů

Doplňky na motorce - Sajda , brzděná... superboží i na basu piva a kufry

Je to GUZZI. Čistí hlavu, upevňuje ducha a je návyková. Není jako Kofola, ale buď ji miluješ, nebo ne. Nic mezi. Je to hlavně o srdci... Recenze Guzzin jsou proto stejné, proto je zbytečné popisovat, že se musí jezdit v uzavřené přilbě, protože se každý za jízdy tlemí do přilby a kdyby neměl uši, tak mu uletí temeno hlavy a ústa by měl plná much. Navíc je ovladatelná, lehká, svižná, důstojná a přitom neskutečně sexy. Proto jí jezdili italští (i jiní) policisté a tomu odpovídá i kvalita motoru, který musel něco najet.

Papanhe
Papanhe napsal 05.10.20 v 22:32 10b.

Mašina co má charizma.

pkKun
pkKun napsal 04.05.20 v 16:21

Ahojky, zatím určitě né, také se mi líbí. Takže čekám na Tvé nové foto

PEŠI
PEŠI napsal 03.05.20 v 19:52 10b.

Nééé že to přestříkáš tato kombinace je opravdu návyková

Rubini
Rubini napsal 22.05.19 v 15:18 10b.

Tak tady opravdu palce nahoru. Hlavně za srdce pro značku a přístup. Ať přibývají šťastné km.

fatman
fatman napsal 10.04.19 v 20:14 10b.

No náááádhera Italská
Fakt mazec!
A to jsem si myslel, že neumím závidět ...