Honda NC 750X (2019)

Vlastník Mevv
Vloženo 2.4.2019
Aktualizováno 21.9.2023

Naprosto pohodová a příjemná na řízení.

Motorka koupena od FIRMA:K2 moto (Braník) - Prodejce ochotný a příjemný. Kdykoli přijedu pamatuje si mé jméno a je mi nabídnuta káva. Všechna čest.

Suzuki DL 650 V-Strom: Vzhledově celkem hezká ale u Hondy ta díra v nádrži a možnost schovat do ní helmu jsem bral jako obrovské plus.

První dojmy - První seznamování bylo při jízdě domů. Motorka hned zaujala zvukem který se opravdu povedl. Posez na motorce je přesně to co jsem hledal.

Motorku bych doporučil pro - Tento stroj bych doporučil motorkářům kteří se nikam neženou. Chtějí si vychutnat příjemné řízení.

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti
Kryty rukojetí
12V zásuvka
Hlavní stojan
Trubkový rám
Reflexní proužky na kola od http://www.prouzky-na-rafky.cz
Ochranný rám kolem motoru od http://iron-skill.com
Horní kufr Givi V 47N
Boční kufry Givi V 35

Průměrná spotřeba - 3.3778 l/100km

Tuto motorku jsem si vybral, protože je to podle mne ideální stroj na kochání se krajinou a klidnou jízdu.
Už nemusím letět po silnici jako hořící střela a dokazovat si, že jsem jeden z těch rychlých.
Prozatím najeto jen 500km takže mohu jen říci že se dobře sedí a je příjemná na ovládání.
Sezóna zakončena s 7881 km.
Stále spokojen.

20. 4. 2020
Tak proběhl nákup a montáž nových pneu a to Pirelli ANGEL GT II, co se jízdních vlastností týče bylo to pro mě milé překvapení.
Pneumatiky perfektně drží a chovají se i velice pěkně na záplatovaných silnicích. Oproti Dunlopkám které s motorkou vždy hodily na nějakou stranu. Jinak na suchu a v zatáčkách držely pěkně, ale na mokru jsem se s nimi bál.
Závěrem na pneumatikách Dunlop jsem najezdil 9219km.

Geodet
Geodet napsal 09.04.19 v 15:28

Tu spotřebu si oprav. Tolik nežral ani ZIL. Ten měl 100 na 100.

kojak01
kojak01 napsal 09.04.19 v 14:56 10b.

Tygrik75
Tygrik75 napsal 09.04.19 v 13:14 10b.

praktická motorka , ale co ta spotřeba ?

Geodet
Geodet napsal 09.04.19 v 06:30 10b.

Pěkná.

Hunyady
Hunyady napsal 03.04.19 v 18:00 10b.

Pěkná, ať jsi spokojený . Já mám modrou a dělá mi radost.