Honda CBR 600RR (2004)

Vlastník Kristýnkatynka
Vloženo 2.4.2019
Aktualizováno 14.5.2019

Tuto lásku jsem dostala dárkem od partnera v roce 2018. Jsem nadšená, takové pohodlí jsem si přála. Zároveň je nádherně živá až dravá!

Suzuki GSX-R 750: důvod neuveden

První dojmy - Motorka netančila, člověk pustil řidítka a byl naprostý klid v krku řízení. Žádné prasklé plasty, žádné oděrky atd. První dojem byl jednoduše Leštěnka!!! A v tom taky hodlám pokračovat, zachovám černo červenou kombinaci a doplním pár doplňků.

Motorku bych doporučil pro - Řekla bych pro už trochu odježděné lidi. Přeci jen jde o divočejší stroj.

Co říci, je to posunutí v před, vždy dostane tu nejlepší péči, kterou si samozřejmě zaslouží. O tom to ježdění i je. Poměrně jednoduchá je výměna oleje i všech filtrů. Jen odešlo jedno relátko a hledání kde je chyba, trvalo celý den. Kontrola kabele po kabelu... Šílený zážitek.
Zvuk laufu byl super i s vložkou, ale já jsem si jí vytáhla. Přeci jen mám ráda agresivní zvuk motorky. Kord u Supersortu!
Náhradní díly a nějaké doplňky jako páčky, šroub olejovky, nádobky na brzdovku jsou velmi snadno k dostání takže taky pecka.
Je vážně svižná kord od otáček 9000a víc je to mazec. Půjčila jsem si i přítelovo litra a myslím, že si 600ccm s radostí a klidnou duší.

Kristýnkatynka
Kristýnkatynka napsal 14.05.19 v 10:25

Díky moc

joker.j
joker.j napsal 04.04.19 v 10:04 10b.

Motorka vypadá krásně, dle fotek je vidět, že je to mazel...přeji hodně spokojených kilometrů bez nehod a poruch...omouvám se,ale neodpustím si malou rejpavou, není to ´06 ale spíš ´03-´04.

Čadil
Čadil napsal 03.04.19 v 18:45 10b.

pěkně napsané,mašina jako nová