Gas Gas EC 300 (2016)

Vlastník Alfonc
Vloženo 2.4.2019
Aktualizováno 29.4.2020

Kamarád mi nabídl své zanovní Gasí enduro, protože měl náramné nutkání pořídit si nový model. Takže jsem prodal svou babičku KTM exc 200 a pořídil o 20 let mladší model (někteří moji vrstevníci toto praktikují u partnerek, já zůstávám u motorek)

První dojmy - Rozdíl 20 let ve vývoji endurového nářadí je neuvěřitelný skok! Nejprve jsem měl obavu, zda budu silnější stroj zvládat a jestli jsem nepřecenil své schopnosti a zkušenosti. Ale od první seznamovací jízdy na naší trati jsem věděl, že tohle je prostě nejvíc!

Po nastavení tlumičů na mou váhu a potřebu, nastalo něco naprosto úžasného. Motorka začala dělat přesně to, co jsem od ní chtěl. Předvídatelnost a přesnost, společně s čitelností a utlumení dopadů, to je něco, co jsem ani netušil, že může enduro nabídnout. Během pár kol na známé trati za barákem jsem věděl, že Gasík je motorka, která posune moje pokusy o enduro jízdu o pěkný kus dál a tak jsem se rovnou přihlásil na start offROAD maratonu v Šiklově Mlýnu. 90 minut v tomto závodu mi naprosto učarovalo a na vzdory dvěma pádům jsem se zamiloval do Gasíka na 100%!

snack2244
snack2244 napsal 03.04.19 v 13:02 10b.

pp377
pp377 napsal 03.04.19 v 05:31 10b.

Super. Ať se Ti daří.

sebak
sebak napsal 02.04.19 v 21:28 10b.