Honda CB 125F (2015)

Vlastník Beek
Vloženo 1.4.2019
Aktualizováno 31.8.2021

Tak jsem si v 16 udělal papíry a pořídil novou motorku . Jenom 125, ale víc nemůžu.

První dojmy - Dobře ovladatelná, hezky se na ní sedí, místo na nohy, ruce, pro spolujezdce kufr nevypadá naprosto příšerně (jenom trošku), ale mohla by jet rychlej ?,ale co čekat od 125, za 2 roky bude rozšíření na A2 ??.

Motorku bych doporučil pro - pro začátečníky s A1

Doplňky na motorce - kufr, držák na mobil

Vybral jsem si ji kvůli A1 řidičáku, a doufám kvalitě Hondy. Jezdí hezky, v nízkých otáčkách moc netahá, ale to proto že má 1 válec a 125ccm. Spotřeba asi 2,5l/100km je dost dobrá, a v servisu jsme byli jenom jednou a to kvůli povinnému po 8 tis. km. Závada zatím žádná nebyla. Do terénu bych ji asi moc nebral, ale když nic nezbývá proč ne.

Yukish
Yukish napsal 09.04.19 v 01:32 10b.

tak ať se ti dobře jezdí

Jinak rychlost se dá zvýšit výměnou rozety s menším počtem zubů (ovšem nevím, jak by to bylo s výkonem do kopce), sám o tom uvažuju, ale zatím jsem se k tomu ještě nerozhoupal.

Mě to v kopcích většinou drží cca 80 km/h na + - 7000 otáčkách (se spolujezdcem zhruba 70, pokud se nemusí zastavovat, protože v takovém případě jí můžeme nahoru dostat leda tlačením pěšky )

Milan1963
Milan1963 napsal 02.04.19 v 20:48 10b.