SWM Silver Vase 440 (2019)

Vlastník Rajce2
Vloženo 1.4.2019
Aktualizováno 3.10.2020

Vloženo: 29.10.2019, Uskutečněno: 29.10.2019, Stav tachometru: 4200 km, Zhlédnuto: 48x

Máme za sebou s SWM týdenní trip, kterej jsme si oba vééélmi užili. Konečně můžu říct, že se nic nepos*alo (teda až na drobnost ohledně tachometru, ale o tom někdy jindy) a všechno bylo podřízeno cíli "prostě jet a užívat".
Až budu mít dlouhou chvíli, tak to sepíšu, jelikož zajímavých bodů a silnic bylo nespočet a trip do Španělska můžu doporučit!

V číslech to vypadalo následovně:
doba: 7,5 dní (z toho 1 den "plážového volna")
najeto: 2436 km
průměrná spotřeba: 3,5l/100km
státy: 3 (cca 90% Španělsko, 9% Andorra, 1% Francie)

naen (0) napsal 13.04.2020 v 12:49

Motorka hezká, ale pocit z ní nemám nejlepší. Osedlal jsem ji také a mohu říct, že jízdní vlastnosti jsou vynikající, ale i kolega, co ji vlastní, má se strojem problémy. Zlobí ho studené starty, řeší to. Plná nádrž a vytékající benzín je asi v Italské normě. No a potom detaily typu ala italia.. sundáš dekl - vypadne guma dorazu. Prostě ji musíš hlídat, nedrží. Ale jízda super. Uvidíme jak to bude dál. Tak piš zkušenosti a šťastné kilometry.

• Už zase skáče přes kaluže

Po neuvěřitelných SEDMI TÝDNECH čekání, zoufání, volání, navštěvování, uvažování o vraždě či sebevraždě...mám kočenu zase doma. Komunikace s SWM - pohoda, se Španělským dealerem - pohoda, s prodejcem - "nemám, čekám, n

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 10.07.2019
    Uskutečněno: 03.07.2019
  • Garančka v pr*eli

Někdy bych se z těch mých "zábavných" příběhů obrátil naruby, utrhl si nohu a kopl se do prdele. Aneb jak jsem dojel na garančku, ale zpátky už ne. Po cestě k prodejci se během běžné jízdy (cca 110 km/h) na dálnici ozv

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 21.05.2019
    Uskutečněno: 16.05.2019
  • Zajíždění pokračuje

Počasí nám zatím moc nepřeje, takže svůj záběhový plán plním na slabých 30%, jelikož touto dobou jsem chtěl mít za sebou servisní prohlídku po 1000 km. Dole najdete první obrazovo-zvukový záznam. Nabité poznatky:

Vloženo: 24.04.2019
    Uskutečněno: 24.04.2019