SWM Silver Vase 440 (2019)

Vlastník Rajce2
Vloženo 1.4.2019
Aktualizováno 3.10.2020

Už zase skáče přes kaluže

Vloženo: 10.07.2019, Uskutečněno: 03.07.2019, Stav tachometru: 1110 km, Zhlédnuto: 49x

Po neuvěřitelných SEDMI TÝDNECH čekání, zoufání, volání, navštěvování, uvažování o vraždě či sebevraždě...mám kočenu zase doma.
Komunikace s SWM - pohoda, se Španělským dealerem - pohoda, s prodejcem - "nemám, čekám, neznám, neumim, nevim, ...". Příště už budu víc věřit hvězdičkám a recenzím na Google mapách

Jen dodám, že kryt na kyvku ještě nemám, motorku jsem odvezl hned, jak potvrdili, že je pojízdná a kryt si radši uplácám ze žvejkaček, než dál čekat.

Kozlik007 (1) napsal 30.03.2022 v 11:26

V čem byla vlastně závada, že se řešila tak dlouho?

• Týdenní výlet

Máme za sebou s SWM týdenní trip, kterej jsme si oba vééélmi užili. Konečně můžu říct, že se nic nepos*alo (teda až na drobnost ohledně tachometru, ale o tom někdy jindy) a všechno bylo podřízeno cíli "prostě jet a užíva

Typ: Dovolená
    Vloženo: 29.10.2019
    Uskutečněno: 29.10.2019
  • Garančka v pr*eli

Někdy bych se z těch mých "zábavných" příběhů obrátil naruby, utrhl si nohu a kopl se do prdele. Aneb jak jsem dojel na garančku, ale zpátky už ne. Po cestě k prodejci se během běžné jízdy (cca 110 km/h) na dálnici ozv

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 21.05.2019
    Uskutečněno: 16.05.2019
  • Zajíždění pokračuje

Počasí nám zatím moc nepřeje, takže svůj záběhový plán plním na slabých 30%, jelikož touto dobou jsem chtěl mít za sebou servisní prohlídku po 1000 km. Dole najdete první obrazovo-zvukový záznam. Nabité poznatky:

Vloženo: 24.04.2019
    Uskutečněno: 24.04.2019