Honda NX 250 (1988)

Vlastník JasněnkaZBeskyd
Vloženo 1.4.2019
Aktualizováno 1.4.2019

Lekhá, obratná, hravá. Na svůj věk v perfektním stavu.

První dojmy - Když jsem Vilíka viděla na vlastní oči, tak mi bylo jasně, že si ho odvezu domů. Motorka je po rozsáhlé renovaci od původního majitele, neskutečně se s ní vyhrál, škoda jen, že pak stála 3 roky v garáži. Michale moc děkuji, motorka dělá pořád radost! Motorku zkoušel přítel, a byl (a stále je ) nadšený. Mě se líbila vzhledově. A moc se jich na slnicích nevidí.

Motorku bych doporučil pro - Doporučila bych ji motorkářům co mají již něco odlítáno a nadšencům menších kubatur-

Doplňky na motorce - Zbývají jen dát chrániče vidlic a blastry.

Dala jsem si dárek ke 30, stejně starou motorku. Jezdit s ní je radost.
Sice začátky byly težké. Přece jenom už jsem trochu rozmazlená elektronikou a zvyklá na svoji silničku. Takže se učit novým věcem. Zvyknout si, že v zatáčkách se otáčí pouze kolo, ne celý předek. To mi dělalo problémy. No se sytičem jsem se taky trošku trápila. A připadá mi že pořád řadím
Motorka je lehce upravená - progresivní pružiny v přední vidlici, nový zadní tlumič, širší a vyšší řídítka. Takže si jízdu jak na silnici, tak v terénu užívám. Motorka je lehká. Začátky byly opatrné, ale s postupnými zkušenostmi, je každá jízda pro mě parádní.
Max. rychlost se dosáhla 145km/h, a připadá mi, že tam rezerva ještě je. :)

MrWonderful
MrWonderful napsal 26.07.21 v 14:39 10b.

Zdravím, neuvažujete o prodeji Vašeho motocyklu Honda nx250? Děkuji za odpověď

Brumbaal
Brumbaal napsal 08.04.19 v 14:07 10b.

jéé to je hezký

pernik92
pernik92 napsal 05.04.19 v 05:42

Potvrzuji nadšení nejen do této motorky

p.epanica
p.epanica napsal 01.04.19 v 18:51 10b.