Suzuki T500 (1975)

Vlastník jamall406
Vloženo 31.3.2019
Aktualizováno 17.12.2019

neskutečny retro každy se hned ptá co to je)) kam se hrabe jawa

První dojmy - jizdní dojmy ješte nemám jak jsem ji uviděl tak musela byt moje alespon má gt750 kamošku

Motorku bych doporučil pro - pro každého kdo má rad dvojtaktní motory

Doplňky na motorce - na moto jsou zadní tlumiče KONI

Tuto motorku jsem pořídíl do dvojice suzuki gt750
hledal jsem ji dlouho až se na konec objevila na bazoši na slovensku
je to puvodní stav krom te červené barvy za což jsem rád nemam rád když to někdo "jakoby" renovuje.Po skušenostech bych si již nikdy nic nekoupil na slovenku nejen že tam je každy nasrany jen se na něj podívate ale ten zku.veny system na uřadě atd hlavně že jsme v EU(

bsr112166
bsr112166 napsal 30.03.22 v 19:04

Tak ten ofocenej techničák jim nestačil a mám prý s motorkou jet do výzkumáku...nebo přihlásit na veteránský SPZ abych je nejlépe už dále neotravoval...
Prostě děs a běs, horší jak v rozvojové zemi v Africe

bsr112166
bsr112166 napsal 28.03.22 v 18:08 10b.

Ahoj, snažím se ji přihlásit ale v techničáku nejsou některé údaje, které vyžaduje náš techničák.
Na STK mi sdělili, že Dekra ty údaje také nemá a musím si je zjistit sám /asi u Suzuki/.
Tak jsem se chtěl zeptat jestli jsi měl také tyto problémy s přihlášením a případně kde jsi potřebné údaje získal, předem moc děkuju

Snekofon
Snekofon napsal 06.12.21 v 15:37 10b.

Venku zima, hledím na internetu na motorky ze 70s, všude samá GS, CB, XS, atd., a najednou T500 - "nakopávací" video na Youtube mě nadchne, letím se podívat do katalogu na motorkáře co že je to Téčko zač... a hle jedna registrovaná strojovna, tak jsem zde a tiše hledím - krásný stroj není tak provařený jako čtyřtaktní sourozenci, o to je zajímavější. Nejsem velký milovník 2T, a bláznovství kolem starých Jawek nechápu, ale tomuto půl litru fandím

zdenyseek
zdenyseek napsal 17.12.19 v 21:23 10b.

Pěkný motocykl a dobrá práce

Taliján
Taliján napsal 07.04.19 v 18:38 10b.

Zajímavý kousek