Honda PCX 125 (2017)

Vlastník Jara12
Vloženo 29.3.2019
Aktualizováno 29.3.2019

Praktický, spolehlivý a pohodlný skútr na dojíždění do práce a občasné kratší výlety ve dvou.

Motorka koupena od Honda autoelegance Brno - Vše proběhlo bez problémů.

První dojmy - Troufám si říct, že tento skútr padne do ruky opravdu každému, k posezu nemám žádné výhrady, přístrojové budíky dostačující i se zobrazením času, spotřeby a najetých kilometrů (celkové a trip).

Motorku bych doporučil pro - Lidem, co hledají pohodlný a spolehlivý stroj. Ideální na každodení cesty do práce i výlety ve dvou, navíc design skútru je opravdu moc pěkný.

Doplňky na motorce - vyšší plexi Givi, kufr honda 32l.

Hondu pcx 125 jsem si vybral, jelikož jsem sháněl spolehlivý stroj na zpříjemnění cesty do práce a občasné výlety ve dvou. Skútr je vzhledově krásně vyřešený a lehce ovladatelný. Jako doplňkovou výbavu jsem již při koupi zvolil vyšší plexi givi a originál kufr honda, tuším 32l, čímž se navýšil úložný prostor. Spolujezdec má dostatek místa, dobře umístěné madla a zádová opěrka na kufru pomáhá příjemnému posedu. Spotřeba se drží kolem 2,1 litru/100km. Skútr je vhodný hlavně do města + okresky. Dálnici jsem ani nezkoušel a rozhodně ji nedoporučiji.

Zatím máme najeto něco kolem 7000 tis. km a máme za sebou dvě garanční prohlídky. Jelikož tuto sezónu končí dvouletá záruka, základní údržbu jako výměna motorového a převodového oleje, vzduchového filtru atd si budu dělat sám a dále pojedu dle garančních prohlídek. Nedávno jsem si udělal řidičák sk. A a pokukuji po Yamaze FZ6S2 kolem roku výroby 2010, ale skútr si rozhodně nechám doma a zatím neplánuji jeho prodej, jelikož jsem s ním ve všem spokojen.

Kamenolom
Kamenolom napsal 01.04.19 v 20:54 10b.

Taky se mi líbí. Hlavně ta spotřeba a myslím, že je to super volba :c)

Uvítal bych později další info, např. jízda ve dvou, poruchy atd..

TondaBenda
TondaBenda napsal 30.03.19 v 08:22 10b.

Ideálny skúter do mesta aj mimo neho