renocar_unor

Suzuki GSX 1400 (2006)

Vlastník rion01
Vloženo 25.3.2019
Aktualizováno 25.3.2019

Co se dá říci o takové krásce ? Je to prostě královna všech naháčů.Více se k tomu snad ani nemá cenu dodávat.

První dojmy - No co je to pořádnej nářez krouťák jak prase,krásně sedí na silnici i v zatáčkách,je to prostě nádherný pocit sedět na takovém nádherném stroji.Padla mě hned do ruky ale člověk musí mít pokoru před takovým silným strojem jestli si chce užívat klidného stáří.

Proč jsem si vybral tento stroj to je otázka protože to je klasika kráska na první pohled který mě snad nikdy neomrzí.Moc nejeto zatím nemám ale sedí skvěle a skvěle se na ní i pochopitelně jezdí. Je to zkrátka pořádný kusanec pořádného poctivého železa.

marafzs600
marafzs600 napsal 01.04.19 v 14:52 10b.

OldiesGSX1400
OldiesGSX1400 napsal 01.04.19 v 10:02 10b.

Kralovna všech nahačů, sám bych to lépe nenapsal když by se letos někde konal sraz těchto královen tak mi dejde prosím vědět

imam65
imam65 napsal 26.03.19 v 15:41 10b.

AHOJ,
TYTO MOTORKY JSOU VELMI KVALITNĚ VYROBENY A NA POHLED JSOU TO KRÁSKY.MAJÍ SÍLU,ZÁTAH A JSOU DOBŘE OVLADATELNÉ.MOHOU VÁS VYTÁHNOUT Z NEČEKANÝCH PRŮSERŮ ,ALE I DO NICH DOSTAT.

ZDAREC IMAM65

Zelinář
Zelinář napsal 26.03.19 v 14:00 10b.

Psaném mi to vzal z huby. Jinak nádhera, měl jsem obě.

PSanec
PSanec napsal 26.03.19 v 13:18 10b.

Pěkný japonský motocykl,ale královna je Yamaha XJR, co se týče vzhledu.ikdyž je Suzuki lepší motocykl,mám ho taky.