Torrot Kids S12 SIC58 (2018)

Vlastník _Jerry_
Vloženo 23.3.2019
Aktualizováno 23.12.2021

Chvíli jsem uvažoval jestli to sem dát. Dneska jsem ale viděl, jak to klukům šlo a jak jsme se při tom náramně bavili. Takže jo.

První dojmy - Je to elektrická dětská kroska vyrobená skupinou nadšenců, kteří se v době krize továrny GAS GAS trhla a založila firmu Torrot a dneska mají celkem širokou nabídku elektrovehyklů.

Nejdřív jsem ji měl půjčenou na víkend, abychom vyzkoušeli, jestli má smysl uvažovat o koupi, pak jsme ji vrátili a ve mně hlodal červíček...
No a za nějakou dobu mi Míra Vozňák ukázal tuhle verzi Simoncelli... i bylo vyřízeno.
Motorka svou velikostí pasuje do děcka kolem sedmi, osmi let, ale v našem případě se na tom střídají kluci 11, 8 a 6.
Nejen proto velice oceníte připojení motorky prřes modrej zub do apki v telefoně pomocí které můžete nastavit výkon, maksimální rychlost, reakci plynu a brzdnou sílu motoru. Taky to jde na dálku vypnout.
Na motorce je ještě přepínač 50/100%, takže největší kluk jezdí na plno a nejmenší na poloviční výkon jedním přepnutím.

Má to velice solidní péruňk, takže se s tím lítá po mezích, polích a nebál bych se to vzít i na dětsskou trať.
Elekttromotor je dostatečně silny a nástup krouťáku je od nuly. Maximálka je cca 35 km/h a věřte mi nebo ne, je to na ty špunty už celkem vostrej fofr.
Na jedno kompletní nabytí tu máme něco přes hodinu zábavy.

No a tahle Marco Simoncelli verze je prostě pěkná. Marca jsem měl rád a na číslo 58 má pro mne takovej zvláštní význam.
Tak doufám, že to kluky bude bavit, aby to nevypadalo ze to já jsem ten, co si plní klukovské sny.

e-Kája
e-Kája napsal 22.09.20 v 00:16 10b.

Bezvadná elektrokroska pro děti