BMW R nineT Racer (2017)

Vlastník geoxpac
Vloženo 21.3.2019
Aktualizováno 10.5.2021

Splněný sen, BMW boxer, kardan, racer.

Motorka koupena od renocar_bmw (Brno-Slatina)

Moto Guzzi V9 Bobber: Protože jsem ulítlej na cafe racery.

První dojmy - Očekávané nepohodlí se okamžitě projevilo. Bolí ruce, bolí zadek a nadváha motorkáře ubírá na kráse. Na racingový posaz si ruce zvyknou, zadek bude chtít častější pauzy, motorkář možná zhubne ;) Ale jízda je zážitek, zvuk na tovární lauf naprosto skvělý, jízdní vlastnosti až po najetí prvního tisíce.

Motorku bych doporučil pro - Vyježděným motorkářům, který se vyrovnají z jistým nepohodlím.

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti, LED blinkry.

Po roční pauze bez motorky jsem nevydržel a vrátil se do jedné stopy. Chtěl jsem něco stylového, bez starostí, za rozumnou cenu, nižšího, aby se svezla i žena, na dojíždění do práce a občasné projížďky. Tak že retro nebo stylovku, kardan, cena do 350 tis., nižší, dobře ovladatelný stroj. Tím se nabídka rapidně redukovala na BMW a Moto Guzzi. Možná by to byla Guzzi, kdyby se prodejce nechvástal možností projet a nakonec přes opakované dotazy nezačal hrát mrtvého brouka. Pak jsem ale objevil R nineT Racera za slušnou cenu a i když jsem si vědom jisté nepohodlnosti, za mě je krásná a splňuje vše, co jsem po ní chtěl. Zatím odjeto od prodejce, do práce a domů, pár kilometrů městem, tak že jízdní vlastnosti zatím hodnotit moc nemůžu. Spojkování v zácpě docela náročné, v malých rychlostech se zatím necítím nejjistěji.

Mark09
Mark09 napsal 16.06.19 v 20:49 10b.

_Jerry_
_Jerry_ napsal 28.03.19 v 10:30

Pekny. Motorka pro cloveka, ktery vi co chce

Taliján
Taliján napsal 22.03.19 v 23:10 10b.

moc pekny bawo.

Vaňas
Vaňas napsal 22.03.19 v 19:11 10b.

marafzs600
marafzs600 napsal 22.03.19 v 15:31 10b.

Krasavec