Yamaha YBR 125 (2005)

Vlastník tolaryycek
Vloženo 20.3.2019
Aktualizováno 20.3.2019

Modrá, lehučká, jednoducha. Je to prostě moje miminko :)

Motorka koupena od Od Mladé slečny z Mikulova

První dojmy - Dělala jsem autoškolu na er-5 takže trošku šok. ? Motorka o malém výkonu samozřejmě nejela pořád jsem vytáčela motor. :) Ale po sezoně jsme si na sebe krásně zvykli :)

Su z motorkářské rodiny, takže to že si chci v šestnácti koupit motorku bylo naprosto pochopitelne. Přes výběr od hondy přes jawu po nejrůznější čínské značky nakonec vyhrála malá Japonka ybr :)
..řekla bych že motorka je sqělá na naučení se všech základů. ideální do města na různé krátké vzdálenosti třeba práve do školy nebo práce. Já na ni jezdím skoro denně zatím mě ve štychu nenechala! :) Ze začátku mě trošku zlobilo razeni (motorka potřebuje trošičku obsluhovat oproti jiným ty některé jednou tak jako sami :) stupačky má totiž posazené hodně dopředu. Maximalka papírové 90km/h já z ní dostala 110 ale už při 100 se tak nepříjemne chvěje ... No

Každopádně ybrko bych doporučila zacatecnikum nebo drobnym slečnám třeba jako su já :)

speroure
speroure napsal 24.03.19 v 11:44 10b.

Dobrý stroj na naučení, zejména pro slečny! Je super postupně přecházet z výkonnostních kategorií! Nicméně, přeji mnoho spokojených km !