Harley Davidson FLSTCI Heritage Softail Classic (2015)

Vlastník EM7
Vloženo 20.3.2019
Aktualizováno 27.10.2019

Vždy jsem si přál oranžový Harley Davidson, alespoň trochu retro styl... Model Heritage Softail Classic, který jsem spatřil mi okamžitě padl do očí, volba byla jasná ?

Motorka koupena od 4moto Sezemice

První dojmy - Jelikož jsem nikdy dříve na takovéto velké a těžké motorce nejezdil, panovaly u mne trochu obavy. Jakmile jsem ji však nastartoval, usedl na ní a pomalu se rozjel, obavy byly tatam... Stabilita, výkon, podvozek, brzdy, pohodlí a ovládání stroje je paráda, a to i ve dvou s manželkou! Úložný prostor ve dvou bočních kožených boxech a na víc ještě ve velkém kufru na zadním nosiči odveze skoro cokoliv pro dva... Na delší vícedenní cestování ideál!

Doplňky na motorce - Přední padáky s předkopama, originál kožené brašny na zadním kole + nosič se zadní velkou koženou brašnou / kufrem, kožená rolka pod předními světlomety, kožená brašna na doklady na čelním plexi štítu, kožený držák nápojů, kožené třásně na brzdových páčkách, vodotěsná navigace Navitel, vodotěsná moto zásuvka s USB a voltmetrem AKU, chromový teploměr a hodiny.

Průměrná spotřeba - 5.46333 l/100km

Stabilita, výkon, podvozek, brzdy, pohodlí a ovládání stroje je paráda, a to i ve dvou s manželkou! Úložný prostor ve dvou bočních kožených boxech a na víc ještě ve velkém kufru na zadním nosiči odveze skoro cokoliv pro dva... Na delší vícedenní cestování ideál, ve městě bez častějšího otáčení či uhýbání bez problémů!

H.O.G.
H.O.G. napsal 26.03.19 v 17:06

Dobrá volba ...

Vaňas
Vaňas napsal 21.03.19 v 19:15 10b.

zain1
zain1 napsal 21.03.19 v 10:44 10b.

parádní stroj!

SlimM
SlimM napsal 20.03.19 v 20:33 10b.

Parádní kousek!

PSanec
PSanec napsal 20.03.19 v 16:13 10b.

Moc pěkné HD se zajímavou barevnou kombinací .Jen super km.