Aprilia RSV4 Factory (2013)

Vlastník Douss
Vloženo 18.3.2019
Aktualizováno 16.1.2021

Krásná charakterní motorka.A verze Factory je super a kus dál než R verze.Nemá cenu se rozepisovat.Je o ní na netu dost informaci.

První dojmy - Prý... Dvakrát nevstoupíš do stejné řeky! No já to udělal potřetí!:-)Tentokrát model Aprilia Rsv4 Aprc Abs Factory model 2013. Co k tomu říct.Mám tu motorku prostě rád tak se k ní zase vracím.:-)Líbí se mi že Ital přemýšlel u Abs.To má 3 stupně nastavení plus se dá uplně vypnout.Výborná kontrola trakce, podvozek,brzdy.Vše se dá nastavit a Aprc i vypnout ...no a motor V4 to je famozní záležítost.:-)

Doplňky na motorce - Motorka má originální doplnky z příslušenství Aprilia.:Akrapovic výfuk s mapou Race,páčky,krovku,držák spz,padáky,rolny,tankpad,závažíčka do řidítek.Mra plexi plus k tomu origo plexi race.Držák výfuku rg.

Chtěl jsem Kawasaki zx-10 model 2016
Žádná,ale nebyla na prodej v pěkném stavu tak jsem se rozjel podívat jen tak na kukačku na Aprilii Rsv4 factory.Motorka v krásném stavu s málo km a hodně originálních doplnků Aprilia.Hned bylo vidět že se majitel o motorku fakt staral.Plus má dělaný kvalitní značkový servis.O jízdních vlastnostech a motoru se nedá psát.To se musí zažít. Super motorka a určitě je model 2013 zase o něco lepší než předcházející 2012.Dokonce ma i o dost menší spotřebu než prvni model.A i verze factory jo něčem jiném než verze R.Nakonec z těžkým srdcem prodáno.

antipepek
antipepek napsal 28.03.19 v 16:06 10b.

Moc pěkná, takovejch kousků je málo.Jo,ta spojka je takto hlučná už od výroby.

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 19.03.19 v 19:26 10b.

Sakra dal bych si říct. Parádbá hračka.

Taliján
Taliján napsal 18.03.19 v 22:38 10b.

Vyhrává většinu recenzí a srovnávacích testů, tak to musí jet skvěle.