Anketa Křišťálová Lupa 2019: Podpořte nás a hlasujte pro web Motorkáři.cz v kategorii Zájmové weby.

Triumph Street Triple RS (2018)

Vlastník GuruCZ
Vloženo 17.3.2019
Aktualizováno 2.7.2019

Lehká, hbitá, výkonově asi tak akorát na cestu, pohodlná i na delší cesty (až na ten vítr)

Yamaha YZF-R6: Chtěl jsem SSP, ale bohužel v té době byla jediným dodavatelem šestek yamaha, ale ta si nasadila cenovku úplně mimo svoji kategorii. (sice je to to nejlepší mezi SSP a tehdy jediné, ale za 390k?, blázni..)
Yamaha MT-09: Uvažoval jsem ještě o MT-09 SP, ale za mě má yamaha naháče tragické, co se vzhledu týče :D jak jezdit na transformers
Ducati Monster 821: Strašně pěkná motorka, ale prostě Triumph nabízel více a přeci jen je sportovnější, monster je na výlety

První dojmy - Hodně ostré řízení, průběh výkonu, krásný zvukový projev, ale litrům to prostě nestíhá :(

Motorku bych doporučil pro - Pro lidi co si s motorkou rádi vyhrajou, mají rádi zatáčky a ne rovinky. Nebál bych se to dát i ne úplně vyjetým lidem, i když by stačila slabší verze S, každopádně v režimu rain, se dá v pohodě jezdit snad i v autoškole, jelikož tam je motorka úplně v klidu. Zabít se dá i na 125kovém skůtru, vše je v hlavě. (hlavně když jezdí 130km/h a můžeš na něj s B skupinou... logika :)

Doplňky na motorce - SC Project (zatím jen koncovka), padáky od rutanu (předek, zadek, rám), kryty motoru, protiskluzy na nádrži atd., zbytek zatím v procesu

Chtěl jsem motorku, která zvládne i občasnou návštěvu okruhu, ale ne jen tak na kochačku. Proto jsem volil S.T., jelikož je ve verzi RS dobře vybaven v poměru za cenu, za kterou se prodává. Suprový, nastavitelný, podvozek. Brzdy, skoro to nejlepší, co se dá sehnat. Pružný, ale i výbušný motor s krásným zvukovým projevem (SC Project). Musím pochválit i dobře fungující elektroniku, i když kontrola trakce by v závodním režimu mohla ještě trošku více pouštět, ale zase na druhou stranu, vše se dá vypnout, vč. ABS. Spotřeba v provozu okolo 7 litrů. Většina lidí bude u tohoto modelu nadávat na vítr, ale tohle je prostě naháč a ještě RS a u něho se počítá, že budete furt v zálehu, a pak je to v klidu. Motorka má strašnou chuť jít do zatáček a strašně rychle se pod sebe láme.

opic26
opic26 napsal 01.07.19 v 22:56 9b.

Moc prima strojovna a pěkně si to s ní dáváš

Tatom
Tatom napsal 10.05.19 v 19:38 10b.

Prej "vyjetým lidem" :)) Jinak parádní motorka na zábavu.

Sete
Sete napsal 24.03.19 v 18:32 10b.

Pěkně jí dáváš za uši!