BMW S 1000 XR (2018)

Vlastník Dave33
Vloženo 14.3.2019
Aktualizováno 14.3.2019

Univerzálnost sama .. Po několika letech ježdění na R1 jsem chtěl něco trochu pohodlnějšího na delší výlety, ale nechtělo se mi příliš slevovat ze sportovního svezení. A přesně proto jsem vybral XR, což je podle mě supersport převlečenej za cesťák

Motorka koupena od BMW Motorrad Nurnberg (DE) - Maximální spokojenost s německým přístupem prodejce v Norimberku. Komunikace v angličtině, vstřícnost, ochota, vysvětlení všeho co bylo třeba a ještě k tomu velmi příznivá cena.

Ducati Multistrada 1260S: Testoval jsem v jeden den Multošku i XRo a závěr byl takovej, že 1260S je super motorka, ale na mě až moc cestovní. Chci přecejen občas ještě trochu blbnout a XRo ve mě vzbuzuje mnohem víc těch zábavných emocí.

První dojmy - První dojmy byly neskutečně nabitý emocema! Neustálej pohled do nebe při každým výjezdu, stejně jako kontrolovaný "powerslide" mi hned vyčarovali rohlík od ucha k uchu a v ten moment jsem věděl, že tohle nutně potřebuju :))

Už delší dobu jsem pokukoval po něčem cestovnějším, ale vzhledem k tomu, že se celej život motám kolem závodů na motorkách v různých disciplínách, nechtěl jsem jen takový to "výletní cestování" se stokoňovou motorkou .. Chtěl jsem něco, co mi dokáže posloužit ( a bude mě bavit ) při víkendových poletech na Šumavu a na Sedlo stejně jako na týdenní ježdění po Rumunsku. No a proto padla volba na tenhle supersport převlečenej za cesťák ..

Najeto mám zatím minimum, motorku jsem v zimě dovezl z Německa a zatím jsem najel sotva 500km, takže více zkušeností, fotek a dalších postřehů přidám v průběhu sezony

CB1000R
CB1000R napsal 15.05.19 v 15:36 10b.

Moc hezký XR, barevná kombinace super!
Spoustu spokojených kilometrů a ať dělá radost

killerrebel
killerrebel napsal 21.03.19 v 04:45 10b.

Pěkná

prusles
prusles napsal 16.03.19 v 09:29 10b.

pekny popis! Plné se ztotožňuji Tato barevná varianta je taky moc krásná

Brukev
Brukev napsal 14.03.19 v 19:40 10b.

Nádherná barevná kombinace ... ze je Top Bike asi ani nemá cenu psát

Jirka-ZXR
Jirka-ZXR napsal 14.03.19 v 16:58 10b.

nádhera