Kawasaki ZX-6R Ninja (1997)

Vlastník berry78
Vloženo 30.3.2004
Aktualizováno 2.12.2014

Nesmrtelná teta:o) Super zvuk ..Trochu pracnější údržba - než se člověk někam dostal tak to bylo nějakýho šroubování ..

První dojmy - Po XJ900 to byla naprostá pecka ...konečne motorka která byla mladší než 20 let a trochu na úrovni ... výkonější a přitom mnohem lehčí než XJ.. skvěle brzdila a do otáček letěla jak zběsilá a krásně střílela do výfuku :o)

Motorku bych doporučil pro - Je to celkem univerzální motorka, takže téměř pro kohokoli .. ale už jich moc nejezdí.

Doplňky na motorce - Ladák Laser, Zásuvka na 12V v kokpitu , alarm a imobilizer vlastní výroby ..

Motorku jsem vlastnil 5 let mezi roky 2003-2008 .. najel jsem na ní asi 35 000km .. když jsem ji prodával tak měla na tacho 65 000km ale myslím že jsem ji kupoval už notně stočenou .. fungovala pořád perfektně ale už trochu brala olej . Jinak spotřeba kolem 5-ti litrů .. relativně pohodlná ... absolvolal jsem na ní několikrát Chorvatsko, Maďarsko, Slovensko, Rakouské Alpy atd .. Měl jsem s ní problém jen jednou na dovolené při cestě přes Slovinsko .. zapekli se kontakty na palivovém čerpadlu Mitsubishi .. Naštěstí čepadlo není v nádrži , tak jsme nastavili napájení a hadice a vytáhli ho na zadní stupačku aby k němu byl přístup a když se přilepilo, tak se jen trochu opilníkovali kontakty a jelo se zas dál.

To mě ale utvrdilo že je nejvyšší čas se ohlednou po něčem novějším .

Maxim87
Maxim87 napsal 03.06.08 v 21:48

Tak koukam, ze druha Kawa ve meste.
Pekna.

Typecek
Typecek napsal 24.09.06 v 12:09

Zdravim,mám záluk na stejnou kawu a zajímalo by mě jestli už má výfukvou přívěru a náporový sání.díky jinak moc pěkná

napsal 02.04.04 v 18:50

...nechceš mi ji darovat?:D je vážně úchvatná)))