Suzuki M1800 IntruderR custom (2012)

Vlastník MTJperform
Vloženo 10.3.2019
Aktualizováno 10.3.2019

Po dlouhé době zase chopper, nebo lépe řečeno další lokomotiva. Ta zadní guma mně tak dlouho provokovala, až jsem jí musel mít a ten zátah je úplně perfektní.

První dojmy - Motorku jsem si koupil vlastně jen tak na vyzkoušení a dopadlo to dobře. Kvůli problémům s rukou jsem musel chopper opustit a návrat byl o to příjemnější. Posed je perfektní, sedlo obrovské a pohodlné i po dlouhé jízdě a ani ruce nebolí. Jen oproti V Stromu ve vyšších rychlostech trochu fouká, ale né tolik jako na GSX.

Doplňky na motorce - Miluju sání Küryakin a tak jsem ho musel dát i sem. Ty klapičky jsou prostě perfektní. Jinak krom sání a kotoučů vše originál a musím říct že i ty velké blinkry a originální zrcátka se mi tam líbí.

Introš se mi líbil od začátku jeho výroby, ale ze začátku jsem za řídítky nevydržel víc jak 50 km (ruka bolela) a o to větší bylo mé překvapení, že po letech je to mnohem lepší a po bolesti ruky ani památky. (PS. Ruka se při pádu utrhla a zůstala jen na mase a s pár dráty, hřeby a šrouby se nedala zvednou trochu výše a tak následovaly motorky kde jsou ruce dolů. Trocha léčení a čas naštěstí vše zlepšili a teď může ruka klidně vzhůru).
První dojmy byly kladné, ten zátah mi už docela chyběl. Překvapilo mně i pohodlí a to, že i po delší cestě (500-600 km s nutnými zastávkami na WC a benzín)nejsem zničen. Na svojí váhu je při jízdě perfektně ovladatelná a o váze člověk ani neví, na místě je to jiná, tlačit do mírného kopečka je opravdu chuťovka.
Motor je perfektní a člověk se stále musí hlídat aby nepřišel o noty, ty rychlosti tam létají úplně sami a než se naděješ je tam to co by být nemělo. Brzdy jsou sice slušné, ale té váhy je na ně asi trochu příliš, takže by účinnost mohla být vyšší. Problém ale řeší tvarované kotouče a odpovídající desky.
Jediné na co si člověk musí zvyknout je to, že nikam nic nedám. Na GSX se pod sedlo vešla výbava na dovolenou, u V Stroma v kufrech místo i pro sousedy a tady se pod sedlo nevejde ani lékárnička. Vzhledem k tomu, že se mi nechce silueta kazit brašnami a podobně, budu si muset vystačit s málem )
Co se týče zvuku, ten je docela dost dobrý, až jsem byl překvapen, že takhle dobře můžou znít originální výfuky. Tohle se japoncům povedlo.

Foxxik
Foxxik napsal 22.05.22 v 08:04 10b.

pkkaca
pkkaca napsal 18.10.20 v 16:28 10b.

Super mašina

zain1
zain1 napsal 21.03.19 v 10:46 10b.

parádní strojovna

SlimM
SlimM napsal 21.03.19 v 06:54 10b.

Hezký jsi to napsal.
Moc hezká motorka.

jamit
jamit napsal 15.03.19 v 08:55 10b.

Hezká mašina, jezdí jako ďábel.