Kawasaki Versys 1000 (2019)

Vlastník mordej
Vloženo 10.3.2019
Aktualizováno 10.3.2019

Prostě krásná, krásně zelená, univerzální motorka na cesty, pohodlná i pro dva

Motorka koupena od FIRMA:Lukáš Burda DIRTBIKES (Opava-Předm - Vstřícné i rychlé jednání, všechny doplňky zdarma namontovány, motorku dovezli až domů, takže spokojenost.

První dojmy - Najeto zatím jen 150 km, posez absolutně vyhovuje, ovladatelnost až nepochopitelně jednoduchá na tak těžkou motorku, jinak zatím zajíždím.

Motorku bych doporučil pro - pro cestovatele jako já, kteří preferují asfalt

Doplňky na motorce - Z doplňků zatím tři kufry, padací protektory, vyhřívané hefty (v základu ve verzi SE), tankpad, ochrana chladiče.

Je to moje už čtvrté cestovní enduro a jelikož nejezdím terén, je pro mně Versys přesně to, co potřebuju. Motorka na cesty s úžasným posezem, dostatečně silným motorem a neskutečnou ovladatelností v malých i větších rychlostech. Jezdil jsem loni předváděčky asi 5 cestovních endur a loňský Versys 1000 mně nadchnul jízdou, ale už méně dizajnem, trochu zastaralým displejem, no prostě už je na trhu nějakých pár let. Ale když jsem v listopadu v Miláně na EICMě uviděl toho nového, krásného, zeleného litrového Versyse, měl jsem jasno a bylo rozhodnuto, že ho chci.
A tak už ho mám, má nádherný zelený perleťový lak, kompletně led osvětlení, plexištít co opravdu funguje, ochrana proti větru je výborná a je krásně pohodlný pro mně i pro manželku. Motor má hladký chod bez vibrací, oboustranný quik shifter ještě nezkouším, prý v záběhu radši řadit se spojkou. Jízdní režimy, elektronicky nastavitelný podvozek SHOWA, přisvětlování do zatáček a další vychytávky je ještě brzo hodnotit, na to mám málo najeto.

Emper
Emper napsal 16.05.19 v 07:54 10b.

Skvělá volba !

pagi
pagi napsal 09.05.19 v 20:01 10b.

10b dík za info o řazení

jiřus69
jiřus69 napsal 09.04.19 v 15:03 10b.

Moc pěkný - už loňský byl dobrý a 2019 je ještě o kus výše. Nejen design, ale i jízdní vlastnosti - obojí super !!

mordej
mordej napsal 17.03.19 v 20:55

Díky moc za všechny komentáře, km pomalu přibývají, dnes první výlet ve dvou s kuframa a podvozek funguje parádně i na našich rozbitých okreskách. Přeji všem hlavně kola dolů

Thornet
Thornet napsal 17.03.19 v 11:09 10b.

Už asi týden po něm koukám po internetu. Tiše závidím A přeji hodně šťastných km.