Suzuki DL 650 V-Strom (2016)

Vlastník Seeker65
Vloženo 8.3.2019
Aktualizováno 8.3.2019

Vyzkoušená klasika, neurazí, ale na druhou stranu z ní člověk asi neukápne

Motorka koupena od FIRMA:Motart (Praha 4-Braník) - František Golis - palec nahoru, člověk na svém místě

BMW F 800 GS: cena

První dojmy - Velká, těžká, pohodlný posez

Motorku bych doporučil pro - Spolehlivá univerzální klasika

Doplňky na motorce - Potěšil jsem sebe a motorku doplňky jako kryt motoru, padáky, zadní kufr, turistické plégo, sklopná řadička, držák navigace, zpevnění vidlic, rozšíření zrcátek, zvednutí řidítek, baťužek na nádrž, onboard kamera. Do nové sezóny jsou na cestě sklopné nastavitelné páčky a jako další plánuji ještě 12V zásuvku.

Stále se seznamujeme, oproti Scarveru je to velká těžká kráva, ovšem sametový projev motoru proti 650 jednoválci jednoznačně potěší. Jezdím převážně sám, takže výkon motoru je dostačující, alespoň pro mne, jsem ve svém věku už spíš kochací jezdec
Zatím se vozíme jenom po silnicích, do terénu zatím ne, máme se moc rádi. Na váhu jsem si musel zvyknout, ale i když je to údajně "břichoplaz", se svojí výškou 185 dosáhnu jenom na špičkách...Takže další úprava budou asi delší nohy

Martin1042
Martin1042 napsal 10.03.19 v 18:53 10b.

Jsem se zasmál Dobrej popis Máš pravdu, nikdo z ní neukápne, ale že zkušenosti musím říct, že je to dobrá motorka. Nefouká na ni, posez výborný a i to celkem jede. Užij si ji