BMW S 1000 XR (2017)

Vlastník TominoHoudini
Vloženo 6.3.2019
Aktualizováno 6.3.2019

Univerzální vojak nebo taky killer whale supersportu s posezem jako na enduru

Motorka koupena od FIRMA:Stratos Auto (Prosek)

KTM 1290 Super Duke GT: Protože se na ni musí jezdit ultra pila jinak nedává smysl

První dojmy - Posez, výbava, quickshifter, brutální rychlost při 100% jízdním komfortu. Padla mi skvěle do ruky.

Motorku bych doporučil pro - Je vhodná pro ty kteří si ji můžou dovolit. Nejsou to úplný chuligáni a mají rádi vrtule. Pro všechny co chtějí cestovat, klopit zatáčky na koleno a občas proškolit zalehnutý supermany na okruhu a pro všechny, kteří mají i na motorce rádi komfort.

Vybral jsem ji především pro její univerzálnost. Je to motorka, která je skvělá jak na dlouhé cestován, tak i vyjížďky po české kotlině a návštěvy okruhu. Podvozek je neuvěřitelný, poradí si se vším a vždycky. Elektronika je skvělá její nástup je dobře kontrolovatelný a to platí i u ABS. Vše se dá vypínat a motorka si to i po novém nastartování pamatuje. Na zadní jde krásně do zatáček chodí skoro sama. Tahat kolena po zemi jde úplně bez problému a i menší postavy dosáhnou na zem. Já mám teda 192 a občas při delší jízdě po dálnici při přesunech mi trochu fouká do helmy, ale za to si mužů sám, protože jsem si tam dal jiné plexi... ale je krásné černé a od wunderlichu, takže to přežiju někdo si koupi rybičku, jiný motýlka, mačetu, lovečák a někdo švýcarak a přesně to je XR. Motorka na všechny disciplíny, jen prostě stojí prachy, ale když ji máš, víš, že ji za nic nevyměníš.. no i když možná jo... za novější model

CB1000R
CB1000R napsal 08.11.19 v 15:14 10b.

Moc hezkej bike!

Ales600
Ales600 napsal 13.03.19 v 10:22 10b.

Parádní XR ať slouží...

Sete
Sete napsal 13.03.19 v 08:45 10b.

Paráda jaxviňa XR se klukům z Mnichova fakt povedlo

Martin1042
Martin1042 napsal 10.03.19 v 18:44 10b.

Tak to jo Pěkný popis Krásný letadlo

prusles
prusles napsal 08.03.19 v 21:32 10b.

pecka , jak jinak ...