Honda CBF 600S (2004)

Vlastník pajapety
Vloženo 4.3.2019
Aktualizováno 22.5.2019

Po téměř dvaceti letech, strávených za volantem auta, jsem si řekl, že by bylo fajn, pořídit si něco jednostopého :) Před těmi dvaceti lety jsem od cca 10 do 18let sedlal jen Pionýra a Simsona a Jawetu.

Kawasaki ZR 7: ZR7 byly za podobnou cenu většinou starší a bez ABS

První dojmy - Nikdy předtím jsem nejezdil na velké motorce, takže moje představy o první projížďce na nové motorce byly hodně zkreslené... První dojmy: Je to děsně velký těžký a asi si na tom rozbiju hubu hned na prvních pár metrech, tedy pokud se mi to vůbec podaří vytlačit z garáže :D

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečník, jako jsem já a nejspíš i pro pokročilejší jezdce, kterří nepodtřebují blbnout, ale chtějí se k klídku projet.

Doplňky na motorce - Zatím plánuju jen kufr.

Průměrná spotřeba - 5.36833 l/100km

Základní info:
Rok výroby:2004
Rok uvedení do provozu: 2005
Verze s ABS
Najeto v době nákupu: cca 58000 km
Pořizovací cena: 55000 Kč

Mám za sebou dvě projížďky, celkem cca 25km a pomalu si na sebe zvykáme. První projížďka bylo jen rozklepané kroužení po parkovišti a učení se takových základů, jako že na přední brzdu jen dvěma prsty, rozjíždění se atd.
Druhá vyjížďka už byla výrazně zajímavější. Trochu opadl prvotní strach a nejistota, takže jsem si troufnul i na silnici :)

Musím říct, že motorka je opravdu velice hodná a ačkoli mám pod zadkem cca 60kW, a jsem úplný začátečník, dá se výkon skvěle dávkovat dle aktuální potřeby. Těším se na sezónu, až se pořádně projedeme.

Plánovaný servis po koupi: Výměna oleje a filtrů, výměna zadní gumy, zadních destiček a kotouče

Doplnění 22. 5. 2019
Najeto cca 300km a už se začínáme pomalu sbližovat :) Moto přezuto na Michelin Pilot Road 2 a dokoupen malý tankvak z číny za 350,- ala Givi (originál za 1200,-)

skosik
skosik napsal 09.03.19 v 11:35 9b.

No vypadá hezky tak ať slouží a dělá jen radost po mnoho sezon