Suzuki GS 500E (1998)

Vlastník iSporne
Vloženo 4.3.2019
Aktualizováno 28.8.2019

Má nalítáno 50k, není to funglovka, kosmetika špatná, ale je oživená a dalších 10 let na to nikdo nemusí sahnout

Motorka koupena od krocanmilan (Štěpánov)

Kawasaki ER 5: důvod neuveden

První dojmy - Poctivej, lehkej, dobře ovladatelnej stroj na zaučení, nikde nenechá, na zadní se to nezvedne, nezabije mě to. žere to 5 na sto a kalhotky mojich

Motorku bych doporučil pro - Baby a zelenáči

Doplňky na motorce - Cnc páčky, vyfuk co děla rachot od eSeLKáčka (už je odrěnej), okno proti větru nad světlem, měl sem tam padáky a jedem mi někdo čorl tak sem sdělal aji ten druhej, mám na tom nálepky co vypadaj jak promáčkliny a škrábance a odřenej lak, protože až to budu prodávat tak 20 stará motorka nemuže bejt bez kosmetickejch vad, žejo

Jezdím s tím kolem komína a do práce když je hezky. Motorka jede odspoda, při rozjezdech pojebu snad i lambo, ale od 7mi tisíc ot./min už to nijak moc nezrychluje, kdyť mám možnost to naklonit v zatáčce tak se snažím, ale tady na té motorce asi buď kolinko moc nejde a nebo su debil. Spíš asi to druhy. Když jedu 5-6 tis. Ot./min tak to jaksi divně vrčí, ale prej to dělají všechny. Jinak super, 2 roky po autoškole na A2 sem to kupil ať se vyjezdím a až mě to nebude bavit tak koupím silnjší a nechám to nějaké babě nebo dalšímu zelenáči jako jsem teď já. To je asi učel té motoky. Čus